Opole

Opole, miasto w którym porządek jest nr. 1!

Opole jest położone na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą.
Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, naukowym, kulturalnym i administracyjnym województwa oraz siedzibą władz ziemskiego powiatu opolskiego. Najważniejsze zabytki Opola to: Bazylika katedralna Podwyższenia Krzyża Świętego ( gotycka świątynia z XV wieku), Kościół Świętej Trójcy (halowy kościół z 1309 roku), Kościół Matki Boskiej Bolesnej i św. Wojciecha  (najstarsza opolska świątynia z X wieku), Kościół św. Sebastiana ( wybudowany w 1696 roku jako wotum dziękczynne po wygaśnięciu w 1680 roku epidemii dżumy), Kościół św. Aleksego (wzniesiony po 1421 roku z fundacji Jana Kropidły), Kościół św. Piotra i Pawła, Wieża Piastowska (zbudowana ok. 1300 roku jedyna pozostałość po rozebranym w latach 30. XX wieku Zamku Piastowskim), Wieża Zamku Górnego (pochodząca z końca XIV wieku pozostałość po spalonym w 1615 roku zamku), Ratusz (wzniesiony w 1864 roku i przebudowany w 1936 roku), neogotycka wieża ciśnień (wybudowana w 1896 roku),Stara Synagoga przy ul. Szpitalnej ( powstała w 1842 roku).

Czym się zajmujemy w Opolu?

Wywozem oraz utylizacją odpadów. Głównie zajmujemy się odpadami wielkogabarytowymi oraz odpadami budowlanymi. Możesz u nas zamówić BigBagi na gruz. Aby zakupić worek, musisz zalogować się w serwisie. Jeżeli nie masz jeszcze u nas konta, to konieczne jest jego założenie. Potrzebne będzie podanie podstawowych danych kontaktowych. Worki Alba Big Bag na gruz, które można zamówić w Opolu są niezwykle trwałe i pojemne.

Ile kosztuje wywóz worka BigBag?

Ceny są ustalane indywidualnie, mimo wszystko jesteśmy jednymi z najtańszych na rynku! Sprawdź też nasze usługi w innych miastach woj. Opolskiego.

do góry