Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Kędzierzyn Koźle

Kędzierzyn Koźle to miasto w województwie opolskim. Znajdują się tu jedne z największych zakładów chemicznych- Zakłady Azotowe Kędzierzyn, a także holding „Blachownia”. W Kędzierzynie Koźlu jest również jeden z największych portów rzecznych w Polsce. Najważniejsze zabytki w Kędzierzynie Koźlu: stare miasto Koźle, kościół parafialny pw. św. Zygmunta i św. Jadwigi Śląskiej, kościół par. pw. św. Mikołaja, kościół par. pw. MB Bolesnej, zespół klasztorny franciszkanów, kościół ewangelicko-augsburski w Kędzierzynie, kapliczka-dzwonnica, tzw. Pańszczyźniana, mogiły żołnierzy polskich, uczestników Kampanii Wrześniowej 1939, mogiła zbiorowa żołnierzy I Armii WP poległych w 1945 roku, cmentarz wojenny żołnierzy Armii Radzieckiej.

Obszar wywozu i utylizacji gruzu na ternie Kędzierzyna Koźle

W Kędzierzynie Koźlu zajmujemy się wywozem i utylizacją odpadów na następujących osiedlach: Azoty, Blachownia Śląska, Cisowa, Kędzierzyn, Kłodnica, Koźle, Koźle-Port, Koźle-Rogi, Kuźniczka, Lenartowice, Miejsce Kłodnickie, Osiedle Piastów, Pogorzelec, Powstańców Śląskich, Sławięcice i Żabieniec.

Czym się zajmujemy?

Prowadzimy przede wszystkim wywóz oraz utylizację odpadów budowlanych w Kędzierzynie Koźlu. Można u nas wynająć kontener na gruz w atrakcyjnej cenie w Kędzierzynie Koźlu. Wystarczy wypełnienie formularza online, zapłata online oraz czekanie na podstawienie kontenera. To Ty wybierasz termin. Przez Internet możesz również przedłużyć czas wynajmu. Kontenery na odpady w Kędzierzynie Koźlu możesz od nas wynająć już w cenie 360 zł. Na pewno w czasie remontu przyda Ci się kontener w tak dobrej cenie!

Inne miasta w których świadczymy usługi wywozu i utylizacji odpadów wielkogabarytowych to np. Opole, Strzelce Opolskie, Nysa.

Użytkownicy trafiają do nas często wpisując takie hasła jak: Wywóz gruzu Kędzierzyn Koźle, Wywóz odpadów poremontowych Kędzierzyn Koźle, Transport gruzu Kędzierzyn Koźle, Wywóz odpadów Kędzierzyn Koźle, Kontenery na gruz Kędzierzyn Koźle, Wywóz odpadów zielonych Kędzierzyn Koźle, Wywóz odpadów pobudowlanych Kędzierzyn Koźle, Wynajem kontenerów na gruz Kędzierzyn Koźle.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

do góry