Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Nysa

Nysa położona jest na granicy Przedgórza Sudeckiego i Niziny Śląskiej. Znajdują się tu sztuczne zbiorniki wodne: Jezioro Nyski oraz Jezioro Otmuchowskie. W Nysie jest dobrze rozwinięty transport drogowy i kolejowy. Gospodarka opiera się na  przemyśle metalowym, maszynowym, spożywczym i budowlanym.

Najważniejsze zabytki w Nysie to: stare miasto, kościół parafialny pod wezwaniem św. Jakuba Starszego i św. Agnieszki, (pochodzi z XV-XIX w., po 1945 r.), dzwonnica z 1474 r., zespół kościoła parafialnego pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela, kościół  pod wezwaniem Zwiastowania NMP z poł. XIV w., 1885 r., kościół cmentarny pw. Świętego Krzyża , kościół cmentarny pw. św. Rocha, kościół franciszkanów pod wezwaniem św. Barbary.

Co znajduje się w naszej ofercie w Nysie?

Wywozimy oraz utylizujemy odpady. Naszą główną specjalnością są odpady budowlane oraz odpady wielkogabarytowe. Można u nas zamówić bardzo duże worki na odpady. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową, zalogować się lub założyć konto, jeżeli go nie masz, oraz wypełnić stosowny formularz. Aby założyć konto w serwisie, należy podać następujące dane: imię, nazwisko, adres, adres email oraz telefon. To najważniejsze.

Wynajmujemy kontenery na budowę

W naszej ofercie znajduje się również wynajem kontenerów na budowę w Nysie. Podstawiamy je w dogodnym dla Ciebie terminie. Należy jednak pamiętać że Nysa to nie jedyne miasto w woj. Opolskim dla którego świadczymy nasze usługi.

Ile kosztuje kontener na odpady w Nysie?

Dbamy o to, aby cena wynajmu kontenera na gruz w Nysie była atrakcyjna dla naszych klientów. Zapewniamy, że jesteśmy najtańsi w okolicy. Kontener zawsze na czas.

Usługi, które świadczymy w Nysie to między innymi: Wywóz gruzu, Wywóz odpadów poremontowych, Transport gruzu, Wywóz odpadów, Kontenery na gruz, Wywóz odpadów zielonych, Wywóz odpadów pobudowlanych, Wynajem kontenerów na gruz.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

do góry