Strona główna/Big-Bag/Zamów pusty worek

Zamów pusty worek

Pamiętaj!
Kupujesz worek Big-Bag na odpady budowlane bez usługi odbioru.
Po napełnieniu worka zamów usługę jego odbioru wybierając typ kontenera 'Big-Bag' na stronie z odpowiednim rodzajem odpadów. Przed zakupem worka upewnij się, że świadczymy usługę odbioru worków Big-Bag w Twoim mieście - przejdź do strony głównej i wpisz adres odbioru worka.
czysty gruz zmieszany gruz odpady pobudowlane


Zamówienie

Logowanie

Utwórz konto w serwisie

Twoje dane

Adres dostawy

Dane do faktury

Regulamin i przetwarzanie danych osobowych

 
Administratorem danych osobowych podanych w celu założenia konta jest Właściciel Serwisu ecoexpress24.pl. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, założenie konta nie będzie możliwe.
Osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych jest Inspektor Ochrony Danych dostępny pod adresem e-mail: dane_osobowe@ecoexpress24.pl.
Twoje dane przetwarzane są w celu: - prowadzenia Twojego konta (realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) - podstawą prawną przetwarzanie Twoich danych w ww. celu jest niezbędność do wykonania umowy; - związanym z potencjalną możliwością dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej (podstawą prawną ich przetwarzania jest w takim wypadku uzasadniony interes administratora); - analitycznym i marketingowym administratora - wewnętrznego badania zainteresowania grupami produktów lub elementów strony internetowej (możemy analizować Twoją aktywność dzięki czemu możemy lepiej dostosować naszą ofertę do określonych grup naszych klientów). W takim wypadku podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest tzw. uzasadniony interes administratora danych (możesz wnieść sprzeciw wobec takich działań).
Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać przez okres Twojego korzystania z konta (przy czym zostaną usunięte w każdym przypadku po pięciu latach od Twojej ostatniej aktywności w ramach konta), a w przypadku działań marketingowych - do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek, gdybyś miał wobec nas jakiekolwiek roszczenia, przez okres przedawnienia takich roszczeń.
Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, przenoszenia swoich danych osobowych (chyba, że podstawą ich przetwarzania jest uzasadniony interes administratora), dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii, żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być: -dostawcy usług zaopatrujących administratora w rozwiązania techniczne oraz organizacyjne umożliwiające działanie serwisu oraz zarządzanie organizacją administratora (w szczególności dostawcom usług teleinformatycznych, firmom kurierskim i pocztowym), - firmy wspierające administratora w kampaniach marketingowych; - dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierających administratora w dochodzeniu należnych roszczeń (w szczególności kancelariom prawnym), w tym, w ramach powyższych czynności, także spółki z grupy kapitałowej administratora, tj. Alba Group. Właścicielem serwisu jest ALBA Południe Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (ul. Starocmentarna 2, 41-300 Dąbrowa Górnicza). Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.


Opłaty

* pola wymagane
do góry