Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Wełna Mineralna

Zanim zamówisz:

W przypadku odpadu niebezpiecznego jakim jest wełna mineralna koniecznie wypełnij ten formularz i dostarcz go do nas na adres kontakt@ecoexpress24.pl - to warunek abyśmy mogli odebrać od Ciebie odpady z wełny mineralnej.

Wełna mineralna powinna być owinięta folią stretch. Ponieważ jest to odpad niebezpieczny, wymaga odpowiedniego sposobu pakowania.

 Cennik dla Twojej lokalizacji


Wywóz wełny mineralnej i zagospodarowanie

Jest to jedno z częstszych pytań do naszych konsultantów ze względu na bardzo duże zapotrzebowanie rynku. Wełna mineralna to jeden z najbardziej popularnych materiałów izolacyjnych używanych w budownictwie. Wełnę mineralną cechuje znakomita izolacyjność termiczna i akustyczna, wodoodporność, sprężystość oraz trwałość. Okazuje się jednak, że jest bardzo problematyczna w zagospodarowaniu.

Średni czas użytkowania wełny mineralnej wynosi około 50 lat ale przy remontach domów lub też przy ich budowie powstają jej duże ilości odpadów oraz nie można ich samodzielnie składować lub wyrzucać. Jest to niezgodne z polskim i unijnym prawem, dlatego jedyną alternatywą jest skorzystanie z usługi wywozu wełny mineralnej przez platformę ecoexpress24.pl. Pamiętaj, że wełna mineralna jest traktowana jako odpad specjalny. Nigdy nie można pozbywać sie wełny do wspólnych pojemników.

 

do góry