Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Papa

Zanim zamówisz:

W przypadku odpadu niebezpiecznego jakim jest papa koniecznie wypełnij ten formularz i dostarcz go do nas na adres kontakt@ecoexpress24.pl - to warunek abyśmy mogli odebrać od Ciebie odpady papy.

Papę pozbawioną innych odpadów takich jak gruzu czy innych odpadów pobudowlanych wrzuć luzem do kontenera.

Cennik dla Twojej lokalizacji

Wywóz papy i zagospodarowanie

Na platformie ecoexpress24.pl oferujemy usługę wywozu papy i jej utylizacji. W zależności od regionu Polski podstawiamy kontenery o pojemnościach 3, 5 lub 7m3Papa jako odpad jest ciężka, dlatego też nie podstawiamy do niej większych kontenerów. Możemy Ci zaproponować jednak podstawienie i odbiór kontenera z papą w wielu miastach Polski.

Papa jest odpadem klasyfikowanym pod kodem 17 03 80. Zagospodarowanie papy jako odpadu jest kosztowne, dlatego też jest to usługa droższa niż wywóz czystego gruzu lub też nawet wywóz odpadów pobudowlanych i poremontowych. Dążymy do tego aby oferta odbioru i zagospodarowania papy była bardzo konkurencyjna cenowo.

Jak przekazać papę, jak pozbyć się papy?

Wpisz w powyższym oknie lokalizację odbioru papy, np. "Gdańsk Sportowa 1", aby pojawiły sie ceny i oferta dostępnych w danej lokalizacji kontenerów na papę. Koszt odbioru i zagospodarowania papy jest różny w zależności od regionu oraz wielkości kontenera.

Oferujemy bezpieczny wywóz papy.

Odbierzemy od Ciebie każde ilości odpadów a Ty masz gwarancję, że utylizacja papy będzie przeprowadzona zgodnie z przepisami. Pamiętaj, że papa jest traktowana jako odpad specjalny z kodem 17 03 80. Nigdy nie można pozbywać sie papy do wspólnych pojemników, ponieważ jest połączeniem nasączonej masą bitumiczną tektury z włókniną i mineralną posypką.

do góry