Papa

Zanim zamówisz:

W przypadku odpadu niebezpiecznego jakim jest papa koniecznie wypełnij ten formularz i dostarcz go do nas na adres kontakt@ecoexpress24.pl - to warunek abyśmy mogli odebrać od Ciebie odpady papy.

Papę pozbawioną innych odpadów takich jak gruzu czy innych odpadów pobudowlanych wrzuć luzem do kontenera.

Cennik dla Twojej lokalizacji

Papa to materiał wykorzystywany przede wszystkim do pokrycia dachu. Wykonana jest z tektury i włókniny, nasączona masą bitumiczną i pokryta mineralną posypką. Odpady z papy należą do materiałów niebezpiecznych, a ich nieprawidłowe składowanie może zagrażać skażeniem środowiska oraz stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt. W związku z tym utylizacja papy musi przebiegać według ściśle określonych procedur, uwzględniających bezpieczeństwo.

Kontenery na papę w ecoexpress24.pl

Odpady z papy charakteryzują się dużym ciężarem, dlatego do wywozu papu wykorzystuje się stosunkowo niewielkie kontenery, które umożliwiają bezpieczny transport odpadów. W ecoexpres24.pl dostępne są kontenery na papę o pojemności od 2 do 10 m3. Zlecenie wywozu odpadów profesjonalnej firmie, posiadającej stosowne uprawnienie, pozwala we właściwy sposób dokonać utylizacji papy.

Jak wynająć kontener na papę w ecoexpress24.pl? Cały proces jest bardzo łatwy i intuicyjny, przypomina zakupy w sklepie internetowym i nie wymaga nawet logowania się w naszym serwisie.

  • W pierwszej kolejności należy podać dokładną lokalizację, w której ma zostać podstawiony kontener na odpady z papy.
  • Następnie spośród dostępnych kontenerów należy wybrać  pojemnik o optymalnej pojemności i przejść do zamówienia.
  • W formularzu należy określić liczbę wynajmowanych kontenerów, termin podstawienia kontenera i wywozu papy, a także inne niezbędne informacje i dane kontaktowe.
  • Następnie pozostanie dokonanie płatności wybraną metodą płatności internetowej. Usługa zostanie skierowana do realizacji niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty.

Dlaczego warto wynająć kontener na papę?

Jeśli prowadzisz prace budowlane, renowacyjne czy rozbiórkowe, Twoim obowiązkiem jest właściwe gospodarowanie odpadami. W teorii można samodzielnie wywieźć odpady z papy do gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, niestety nie każdy PSZOK jest ma warunki umożliwiające przyjmowanie tego typu odpadów. Wynika to z dużego ciężaru odpadów z papy, a także faktu, że z łatwością zbierają się na nich poważne zanieczyszczenia.

Wynajem kontenera na papę to zatem najwygodniejszy i bardzo korzystny sposób wywiązania się z obowiązku gospodarowania odpadami. Profesjonalna, posiadająca stosowne uprawnienia firma, wywiezie odpady z papy we właściwe miejsce, gdzie zostaną w prawidłowy sposób zutylizowane. Wynajmując kontener na papę, unikną Państwo ryzyka otrzymania wysokiego mandatu za nieprawidłowe gospodarowania odpadami niebezpiecznymi.

Koszt utylizacji papy

Istnieje kilka czynników, które wpływają to, jaki jest koszt utylizacji papy. Cena zależy m.in. od regionu oraz ilości odpadów do wywiezienia. Aby sprawdzić, jaki jest koszt utylizacji papy w Państwa lokalizacji, należy wskazać dokładny adres podstawienia kontenera oraz wybrać spośród dostępnych kontenerów pojemnik o optymalnej pojemności.

Wywóz papy i zagospodarowanie

Na platformie ecoexpress24.pl oferujemy usługę wywozu papy i jej utylizacji. W zależności od regionu Polski podstawiamy kontenery o pojemnościach 3, 5 lub 7m3Papa jako odpad jest ciężka, dlatego też nie podstawiamy do niej większych kontenerów. Możemy Ci zaproponować jednak podstawienie i odbiór kontenera z papą w wielu miastach Polski.

Papa jest odpadem klasyfikowanym pod kodem 17 03 80. Zagospodarowanie papy jako odpadu jest kosztowne, dlatego też jest to usługa droższa niż wywóz czystego gruzu lub też nawet wywóz odpadów pobudowlanych i poremontowych. Dążymy do tego aby oferta odbioru i zagospodarowania papy była bardzo konkurencyjna cenowo.

Jak przekazać papę, jak pozbyć się papy?

Wpisz w powyższym oknie lokalizację odbioru papy, np. "Gdańsk Sportowa 1", aby pojawiły sie ceny i oferta dostępnych w danej lokalizacji kontenerów na papę. Koszt odbioru i zagospodarowania papy jest różny w zależności od regionu oraz wielkości kontenera.

Oferujemy bezpieczny wywóz papy.

Odbierzemy od Ciebie każde ilości odpadów a Ty masz gwarancję, że utylizacja papy będzie przeprowadzona zgodnie z przepisami. Pamiętaj, że papa jest traktowana jako odpad specjalny z kodem 17 03 80. Nigdy nie można pozbywać sie papy do wspólnych pojemników, ponieważ jest połączeniem nasączonej masą bitumiczną tektury z włókniną i mineralną posypką.

do góry