Zapytanie o wywóz odpadów MIX

Usługi wywozu odpadów MIX są wyceniane indywidualnie.
Wypełnij poniższy formularz, a my przygotujemy dla Ciebie wycenę.

* pola wymagane
Administratorem danych osobowych podanych za pośrednictwem powyższego formularza jest Właściciel Serwisu Ecoexpress24.pl. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe.

Osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych jest Inspektor Ochrony Danych dostępny pod adresem e-mail: dane_osobowe@ecoexpress24.pl. Twoje dane przetwarzane są w celu: - komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość - przesyłając do nas swoją wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie w tym celu podanych danych. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę - nie wpłynie to jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonamy przed jej wycofaniem. W zależności od treści Twojej wiadomości, podstawą przetwarzania Twoich danych może być również podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy; - związanym z potencjalną możliwością dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej (podstawą prawną ich przetwarzania jest w takim wypadku uzasadniony interes administratora).

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do czasu zakończenia komunikacji z Tobą, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej w związku z potencjalnymi roszczeniami, przez okres przedawnienia takich roszczeń. Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, przenoszenia swoich danych osobowych, dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii, żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być: - dostawcy usług zaopatrujących administratora w rozwiązania techniczne oraz organizacyjne umożliwiające udzielenie odpowiedzi oraz zarządzanie organizacją administratora (w szczególności dostawcom usług teleinformatycznych, firmom kurierskim i pocztowym), - dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierających administratora w dochodzeniu należnych roszczeń (w szczególności kancelariom prawnym), w tym, w ramach powyższych czynności, także spółki z grupy kapitałowej administratora, tj. Alba Group. Właścicielem serwisu jest ALBA Południe Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (ul. Starocmentarna 2, 41-300 Dąbrowa Górnicza).
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.

 

Wywóz odpadów zmieszanych

Nie wiesz, co zrobić z dużą ilością odpadów, które generujesz np. w czasie remontu, przeprowadzki lub generalnych porządków w domu, piwnicy, na strychu lub w garażu? Chcesz pozbyć się ich szybko, wygodnie i przede wszystkim legalnie? Zamów wywóz odpadów zmieszanych na ecoexpress24.pl i pozbądź się śmieci bez żadnych problemów i ryzyka otrzymania mandatu za nieprawidłowe gospodarowanie odpadami. Sprawdź, kto może skorzystać z usługi i jak zamówić kontenery na odpady MIX.

Kto może skorzystać z wywozu odpadów zmieszanych?

Wywóz odpadów zmieszanych to usługa kierowana do wszystkich osób, zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych, którzy w efekcie przeprowadzanych prac lub porządków wytwarzają dużą ilość tzw. odpadów MIX. Szczególnie zainteresowane mogą być nią osoby, które przeprowadzają remonty, robią generalne porządki czy zmieniają miejsce zamieszkania. Wówczas najczęściej produkuje się dużą ilość odpadów zmieszanych, których nie powinno się wrzucać do pojemników na odpady komunalne.

Odpady MIX można samodzielnie wywieźć do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, jednak przy większej ilości może stanowić to problem logistyczny. Dlatego korzystniej i wygodnie będzie zamówić kontener na odpady MIX.

Jak zamówić w ecoexpress24.pl?

Za pośrednictwem ecoexpress24.pl możesz zamówić usługę wywozu odpadów MIX. W tym celu należy wypełnić znajdujący się na niniejszej stronie formularz, podając niezbędne dane oraz opisując odpady, które mają zostać wywiezione. W odpowiedzi zaproponujemy optymalny sposób wywozu odpadów zmieszanych z Twojej posesji.

Kontener na odpady zmieszane - co może się w nim znaleźć?

Do kontenera na odpady Mix można wrzucać m.in.:

  • opakowania z tworzyw sztucznych;
  • papier i tekturę, np. kartony, pudełka;
  • szkło, m.in. słoiki czy butelki;
  • elementy metalowe, np. puszki, folie aluminiowe;
  • odpady z tworzyw sztucznych, np. zabawki, artykuły AGD;
  • odpady z tkanin, np. ręczniki, pościel, ubrania.

Czego nie należy wrzucać do odpadów zmieszanych?

Należy jednak wiedzieć, że pewne rodzaje odpadów nie mogą być wrzucane do kontenerów na odpady MIX. Należą do nich m.in. innymi tzw. elektrośmieci, czyli zużyty i uszkodzony sprzęt RTV / AGD, odpady niebezpieczne, m.in. baterie, akumulatory, chemia i leki, żarówki i świetlówki, a także odpady organiczne, np. trwa, rośliny, resztki jedzenia. Materiały budowlane także nie mogą znaleźć się wśród odpadów zmieszanych - w zależności od ich rodzaju należy wynająć kontener na gruz czysty, gruz zmieszany bądź odpady poremontowe.

Utylizacja odpadów zmieszanych z ecoexpress24.pl

Chcesz łatwo i szybko pozbyć się odpadów zmieszanych? Dzięki ecoexpress24.pl nie musisz martwić się o samodzielny wywóz odpadów MIX do PSZOK-u. Zdejmij z siebie trud zagospodarowania i nie ryzykuj otrzymania wysokiego mandatu za nieprawidłowe wyrzucanie odpadów MIX.

Odpowiedzi na pytania dotyczące wywozu odpadów MIX

Usługa odbioru odpadów MIX przygotowana jest specjalnie dla osób planujących remont lub przeprowadzkę a mających pomieszczenia, w których pełno jest starych mebli, różnego rodzaju odpadów.

Nie wiesz co masz zrobić ze swoimi odpadami?

Podaj nam jakie odpady mamy od Ciebie odebrać, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Podaj nam jakie odpady mamy od Ciebie odebrać,

a my przygotujemy OFERTĘ specjalnie dla Ciebie.

Do kontenera na odpady zmieszane MIX nie wrzucamy:

  • zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego,
  • zużytych baterii i akumulatorów,
  • żarówek, świetlówek,
  • leków i chemikaliów.

Wyżej wymienione odpady mogą Państwo przekazać do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych.

do góry