Opole

Opole, miasto w którym porządek jest nr. 1!

Opole jest położone na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą.
Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, naukowym, kulturalnym i administracyjnym województwa oraz siedzibą władz ziemskiego powiatu opolskiego. Najważniejsze zabytki Opola to: Bazylika katedralna Podwyższenia Krzyża Świętego ( gotycka świątynia z XV wieku), Kościół Świętej Trójcy (halowy kościół z 1309 roku), Kościół Matki Boskiej Bolesnej i św. Wojciecha  (najstarsza opolska świątynia z X wieku), Kościół św. Sebastiana ( wybudowany w 1696 roku jako wotum dziękczynne po wygaśnięciu w 1680 roku epidemii dżumy), Kościół św. Aleksego (wzniesiony po 1421 roku z fundacji Jana Kropidły), Kościół św. Piotra i Pawła, Wieża Piastowska (zbudowana ok. 1300 roku jedyna pozostałość po rozebranym w latach 30. XX wieku Zamku Piastowskim), Wieża Zamku Górnego (pochodząca z końca XIV wieku pozostałość po spalonym w 1615 roku zamku), Ratusz (wzniesiony w 1864 roku i przebudowany w 1936 roku), neogotycka wieża ciśnień (wybudowana w 1896 roku),Stara Synagoga przy ul. Szpitalnej ( powstała w 1842 roku).

Czym się zajmujemy w Opolu?

W Opolu zajmujemy się wywozem gruzu oraz utylizacją odpadów. Głównie zajmujemy się odpadami wielkogabarytowymi oraz odpadami budowlanymi. Możesz u nas zamówić Big Bagi na gruz. Aby zakupić worek, musisz zalogować się w serwisie. Jeżeli nie masz jeszcze u nas konta, to konieczne jest jego założenie. Potrzebne będzie podanie podstawowych danych kontaktowych. Worki Big Bag na gruz, które można zamówić w Opolu są niezwykle trwałe i pojemne.

Ile kosztuje w Opolu wywóz worka BigBag oraz kontenera na gruz?

Ceny są ustalane indywidualnie, mimo wszystko jesteśmy jednymi z najtańszych na rynku! Sprawdź też nasze usługi w innych miastach województwa Opolskiego.

W wielu przypadkach użytkownicy szukając wywozu gruzu Opole, Wywóz odpadów poremontowych Opole, Wywóz odpadów zielonych Opole, Wywóz odpadów pobudowlanych Opole, także decydują się na inne usługi typu wynajem kontenera na gruz Opole, kontener na gruz Opole, transport gruzu Opole.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

do góry