Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Aktualności

 • Ecoexpress24.pl na antenie Polskiego Radia Katowice w audycji Nowoczesny Śląsk

  2020-10-26
  Ecoexpress24.pl na antenie Polskiego Radia Katowic

  Dokładnie dwa tygodnie temu na antenie Polskiego Radia Katowice w audycji Nowoczesny Śląsk opowiedzieliśmy o naszej platformie i projekcie ecoexpress24.pl. Oprócz kwestii aplikacji i jej dostępności podjęliśmy również temat rynku odpadowego w Polsce oraz aktualnego trendu w cyfryzacji. Rozmawialiśmy o postępie technologicznym w firmach.

 • Automaty na butelki po napojach

  2020-08-14
  Automaty na butelki po napojach

  Rosnące ceny wywozu i zagospodarowania odpadów komunalnych oraz odpadów pochodzących z remontów mieszkań przyprawiają nas każdego roku o zawrót głowy. Za rosnącymi cenami stoi jednak szereg uwarunkowań zarówno politycznych, jak i ekonomicznych, których efektem końcowym jest coraz mocniejsze drenowanie naszych portfeli.

 • Będą naklejki na worki na śmieci?

  2020-06-08
  Będą naklejki na worki na śmieci?

  Ta informacja nie jest co prawda bezpośrednio związana z naszą działalnością, ponieważ w ecoexpress24.pl świadczymy głównie usługi odbioru gruzu oraz odpadów pobudowlanych, ale jest istotna z punktu widzenia codziennej segregacji odpadów oraz szeroko rozumianej podwyżki cen za wywóz śmieci.

 • Worki Big-Bag za 29,90 zł wraz z dostawą

  2020-06-01
  Worki Big-Bag za 29,90 zł wraz z dostawą

  Od 1 czerwca 2020 roku zmieniamy ceny worków Big-Bag. Od teraz worki na gruz i odpady pobudowlane zamówisz za jedyne 29,90 zł. Dostawa kurierem jest już wliczona cenę. Przesyłki są realizowane nawet tego samego dnia. Maksymalny czas oczekiwania na zamówiony worek to 2 dni robocze.

 • Segregacja odpadów zawsze się opłaca

  2020-04-27
  Segregacja odpadów zawsze się opłaca

  Segregowanie odpadów powoli wchodzi Polakom w nawyk. Młodsi i starsi dzielą śmieci na różne rodzaje i wyrzucają je do osobnych pojemników. Dzięki temu znacznie łatwiej jest wykorzystać surowce wtórne, a także chronić środowisko naturalne. Czy segregacja odpadów jest ważna również w czasie remontów? Okazuje się, że tak.  

 • Wykorzystaj wolny czas i uporządkuj cały dom z ecoexpress24

  2020-04-24
  Wykorzystaj wolny czas i uporządkuj cały dom z e

  W okresie, gdy większość czasu spędza się w domach i mieszkaniach, wiele osób decyduje się na przeprowadzenie gruntownych prac porządkowych. Niestety, stare meble i inne gabaryty nie mogą być wyrzucone do zwykłych pojemników na odpady. Co z nimi zrobić? Najprostszym rozwiązaniem jest zamówienie kontenera na śmieci.

 • Czas na wiosenne porządki! Sprawdź, jak zamówić kontener na odpady

  2020-04-15

  Wiosna to znakomity czas, by zabrać się za porządki. W tym okresie można nie tylko uporządkować szafy i wnętrze domu, ale również usunąć zbędne nasadzenia, stare meble ogrodowe i zabudowania gospodarcze z posesji. Jeżeli zamierza się wykonać prace porządkowe na działce lub w ogrodzie, warto zamówić kontener na śmieci. Dzięki niemu szybko i bez żadnych problemów usunie się wszystkie zbędne przedmioty i materiały

 • Jak wybrać kontener na odpady? Sprawdź, na co zwrócić uwagę

  2020-04-08
  Jak wybrać kontener na odpady? Sprawdź, na co zw

  Wypożyczanie kontenerów jest coraz popularniejsze. Dzięki specjalnym pojemnikom szybko porządkuje się mieszkanie po remoncie, usuwa się gruz z prac rozbiórkowych lub sprząta mieszkanie po babci. Kontener przydaje się również w wielu innych sytuacjach. Jak wybrać prawidłowo rodzaj kontenera przed jego zamówieniem?

 • Potrzebujesz kontenera na śmieci? Sprawdź, jak go wypożyczyć online

  2020-04-02
  Potrzebujesz kontenera na śmieci? Sprawdź, jak g

  Korzystanie z kontenerów na śmieci jest coraz powszechniejsze. Zamawiają je nie tylko duże firmy remontowe, ale również osoby prywatne, które samodzielnie odświeżają mieszkanie i chcą pozbyć się odpadów.

 • Jak zamawia się kontener na śmieci online?

  2020-03-30
  Jak zamawia się kontener na śmieci online?

  Zamówienie kontenera na śmieci przez Internet jest usługą, dzięki której o wiele łatwiej można pozbyć się wszystkich problematycznych odpadów. Ze względu na obowiązek segregacji odpadów i zakaz wystawiania gabarytów, gruzu itp. w okolicach wiat śmietnikowych, coraz więcej osób zamawia kontener indywidualnie. Jak wypożyczyć go online?

 • Gdzie zamówić kontener na gruz?

  2020-03-20
  Gdzie zamówić kontener na gruz?

  Podczas większych remontów zawsze pojawia się problem z wyrzuceniem wielu odpadów. Niektóre z nich mogą trafić do zwykłych kubłów, natomiast inne muszą być wywożone w odrębnych pojemnikach, dostarczanych na zamówienie remontującego. Jeżeli planujesz wywieźć gruz, sprawdź, gdzie zamówisz odpowiedni kontener.

do góry