Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Aktualności

 • Remont w ogródku - co zrobić z odpadami?

  2023-05-09
  Remont w ogródku - co zrobić z odpadami?

  Rozpoczął się sezon ogródkowy, a wraz z nim pojawia się coraz więcej zapytań o odpady związane z remontem altanek. Drewno, gruz, a nawet papa to problem, którego należy się pozbyć w sposób legalny i bezpieczny dla środowiska.

 • Dzień Ziemi - gry i zabawy

  2023-04-21
  Dzień Ziemi - gry i zabawy

  Już jutro Dzień Ziemi, wiele szkół i przedszkoli organizuje z tej okazji “sprzątanie ziemi’’. O właściwym obchodzeniu się z odpadami należy pamiętać na codzień, a wyrabianie odpowiednich nawyków najlepiej zacząć już w dzieciństwie.  

 • Odpady poremontowe a pobudowlane - jaka jest różnica?

  2023-04-18
  Odpady poremontowe a pobudowlane - jaka jest róż

  Wywóz odpadów budowlanych wiąże się z koniecznością właściwego zagospodarowania różnych rodzajów tych odpadów. W tym celu konieczne może okazać się wynajęcie kontenerów przeznaczonych na odpady różnego typu. Jednymi z rodzajów produkowanych odpadów są odpady pobudowlane i odpady poremontowe. Dowiedz się, jaka jest między nimi różnica i czy wymagają wynajęcia osobnych kontenerów.

 • Czy odpady poremontowe nadają się do recyklingu?

  2023-04-14
  Czy odpady poremontowe nadają się do recyklingu?

  Odpady poremontowe to szeroko grupa odpadów, które nie mogą być wrzucane do jednego kontenera np. z gruzem czystym lub zmieszanym albo innymi odpadami, które są wytwarzane w czasie prac budowlanych, rozbiórkowych lub remontowych. Dowiedz się, jakie odpady klasyfikujemy jako odpady poremontowe i sprawdź, czy nadają się one do recyklingu.

 • Czy torby Big Bag nadają się do wywozu gruzu?

  2023-04-07
  Czy torby Big Bag nadają się do wywozu gruzu?

  Wynajem kontenera na gruz nie zawsze jest optymalnym rozwiązaniem - mała przewidywana ilość odpadów lub trudności w podstawieniu kontenera w dane miejsce mogą spowodować, że lepszym rozwiązaniem okaże się wywóz gruzu w workach Big Bag. Dowiedz się, czym są torby Big Bag, dlaczego dobrze sprawdzą się podczas wywozu gruzu oraz jak zamówić worek i usługę odbioru.

 • Wywóz i utylizacja gruzu w Warszawie - jak zrobić to dobrze?

  2023-04-01

  Warszawa, jako miasto stołeczne, należy najprężniej rozwijających się ośrodków miejskich w Polsce, co wiąże się m.in. z realizacją dużej liczby inwestycji budowlanych. Dotyczy to zarówno wielkich i zaawansowanych projektów w centrum miasta lub obszarach przemysłowych, jak również rozbudowy przedmieść o kolejne domy jednorodzinne lub mniejsze inwestycje. Oczywiście w wyniku realizacji prac należy liczyć się z wytwarzaniem

 • Jak pozbyć się odpadów wielkogabarytowych?

  2023-03-28
  Jak pozbyć się odpadów wielkogabarytowych?

  Odpady wielkogabarytowe to rodzaj odpadów, które po ich wytworzeniu wymagają właściwego zagospodarowania. Dowiedz się, czym są odpady wielkogabarytowe, jakie rodzaje odpadów do nich zaliczamy, a także w jaki sposób właściwie pozbyć się ich po remoncie, porządkach lub zmianie wystroju wnętrza.

 • Sprzątanie po remoncie - wynajmij kontener na odpady

  2023-03-17
  Sprzątanie po remoncie - wynajmij kontener na odp

  Remont generuje niespodziewaną ilość odpadów różnego rodzaju? Sprawdź, jak prawidłowo się ich pozbyć!

 • Jak wygląda odbiór kontenera na gruz?

  2023-03-10
  Jak wygląda odbiór kontenera na gruz?

  Wskutek prowadzenia prac budowlanych, remontowych lub rozbiórkowych wytwarzasz odpady budowlane i wrzucasz je do kontenerów wynajętych za pośrednictwem serwisu ecoexpress24.pl? Dowiedz się, jak przebiega odbiór kontenera na gruz i odpowiednio przygotuj miejsce oraz sam kontener z odpadami.

 • Dlaczego warto wykorzystywać torby Big-bag podczas remontów?

  2023-03-02
  Dlaczego warto wykorzystywać torby Big-bag podcza

  Planujesz remont, rozbudowę ogrodowej altany bądź rozbiórkę niewielkiego obiektu na swojej posesji? Z pewnością wygenerujesz pewną ilość odpadów budowlanych. Jeśli jednak nie będzie ona duża, wówczas nie musisz decydować się na wynajem kontenera na odpady. Ich funkcję doskonale spełnią torby Big-bag. Dowiedz się, czym są, jakie odpady możesz do nich wrzucić i jak zamówić worek oraz jego odbiór.

 • Czym się różni gruz czysty od zmieszanego?

  2023-02-28
  Czym się różni gruz czysty od zmieszanego?

  Nie zdążyłeś jeszcze zaznajomić się z terminologią związaną z odpadami budowlanymi, a niebawem przyjdzie Ci właściwie zagospodarować odpadami, które wytwarzasz w czasie budowy domu czy remontu mieszkania? Dowiedz się, czym są gruz czysty i gruz zmieszany oraz. Sprawdź, jak zapewnić prawidłowy wywóz gruzu czystego lub zmieszanego oraz przekonaj się, dlaczego warto segregować czysty gruz.

do góry