Strona główna/Jak to działa/Odbiór kontenera na gruz

Jak to działa - odbiór kontenera na gruz i odpady? Dla klienta

  • Kontener z reguły wynajmujesz na 3 dni 5 dni na napełnienie kontenera
  • Za dodatkową opłatą możesz przedłużyć wynajem do 4 dnia możesz przedłużyć wynajem
  • Zgodnie z terminem odbioru następuje zgłoszenie odbioru kontenera Napełnij kontener
  • Zabierzemy kontener do 3 dni Odbierzemy kontener do 3 dni


Dalszy proces usługi podstawienia kontenera i zagospodarowania odpadów:

  1. Kontener wynajmujesz na okres który wskażesz w trakcie procesu zamawiania. Jest to cały czas ta sama usługa, ponieważ wraz z usługą podstawienia kontenera kupujesz usługę jego odbioru i zagospodarowania odpadów.
  2. Już w trakciew procesu zamawiania możesz przedłużyć wynajem kontenera o kolejne kilka dni. Cena za kolejne dni wynajmu kontenera jest podawana na bieżąco. Zakładając, że wynajmujesz kontener w piątek możesz mieć kontener na 9 dni roboczych więc prawie 2 tygodnie.
  3. Zawsze możesz wcześniej zgłosić chęć oddania kontenera i to od tego momentu będziemy liczyć 3 dnia na odbiór.
  4. Przyjedziemy po pełny kontener do 3 dni od zgłoszenia lub od terminu upływu wynajmu.

Ecoexpress24 zapewnia Ci kompleksową usługę podstawienia, odbioru i zagospodarowania odpadu. Nie musisz się martwić tym, aby pozbyć się zalegającego gruzu lub też sterty odpadów wielkogabarytowych z Twojej piwnicy lub garażu. Wystarczy zamówić usługę i masz do swojej dyspozycji kontener, który zapełniasz po same burty (zgodnie z regulaminem), a my go odbieramy na Twoje zgłoszenie lub po upływie terminu użyczenia kontenera.

Pamiętaj, że czym krócej przetrzymujesz kontener na gruz tym niższe są jego koszty jego wynajmu, a my możemy lepiej zaplanować rotację kontenerów na odpady budowlane i wielkogabarytowe. Każdy dodatkowy dzień przetrzymania kontenera to dodatkowa opłata za jego wynajem. Nie zwracamy opłat za niewykorzystany czas, jednak szybciej odbierając zalegający kontener na gruz zapłacisz mniej za zajęcie pasa drogowego lub też uporządkujesz własne podwórko.

Pamiętaj proszę, że po zapełniony kontener, gotowy do odbioru, możemy przyjechać zarówno tego samego dnia jak i do 3 dni roboczych. Całość związana jest z naszymi procesami logistycznymi, ale bardzo nam zależy, aby odebrać je jak najszybciej. Ty masz kłopot z głowy, a my odzyskujemy nasz kontener na gruz.

 

 

Sprawdź jak przebiega zakup worka Big-Bag

do góry