Strona główna/Jak to działa/Zakup worka Big-Bag

Zakup worka Big-Bag

Big-Bag - to elastyczny kontener przeznaczony do przechowywania i transportowania wszelkich materiałów sypkich, pylących się i granulowanych takich jak np. piasek, gruz, odpady pobudowlane i poremontowe oraz węgiel.

Jeżeli chcesz kupić jedynie pusty worek Big-Bag na gruz, to na naszej platformie Ecoexpress24 masz taką możliwość. Dostajesz wtedy przesyłkę z nowym workiem na odpady.

Musisz zwrócić uwagę, że kupujesz tylko worek, a NIE usługę jego odbioru i zagospodarowania.

Po napełnieniu worka zamów usługę odbioru odpadów wybierając jako typ kontenera 'Big-Bag':

czysty gruz zmieszany gruz pobudowlany

Worek na odpady Big-Bag dostarczymy do Ciebie:

Worek na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe typu Big-Bag wysyłamy do jednego dnia roboczego po zakupie i zaksięgowaniu wpłaty. Wysyłany jest za pośrednictwem kuriera na adres, podany w zamówieniu. Najczęściej łączny czas dostawy wynosi do 3 dni roboczych.

Ogólny opis worka Big-Bag

Worek Big-Bag - przykład rozmiaruWorek Big-Bag jest bardzo wygodnym i ekonomicznym sposobem na przechowywanie wszelkiego typu materiałów sypkich. Ze względu na swą poręczność jest bardzo często wykorzystywany jako worek na odpady poremontowe i pobudowlane. Łatwość napełniania, dowolny czas użytkowania oraz ergonomiczny kształt Big-Baga pozwala na zaoszczędzenie miejsca podczas jego napełniania a następnie transportu.

Dostarczane przez nas worki są zróżnicowane. Ich konstrukcja zależy bezpośrednio od producenta. Wszystkie nasze worki Big-Bag doskonale nadają się do zbierania odpadów poremontowych i pobudowlanych.

W naszym sklepie oferujemy worki Big-Bag z czterema zaczepami. Są one rozlokowane na każdym rogu. Taka konstrukcja worka ułatwia załadunek oraz rozładunek, a Tobie pozwolą na lepsze rozciągnięcie worka i pełny dostęp do jego przestrzeni. 

Materiał naszych worków Big-Bag to tkanina polipropylenowa powlekana. Chroni ona przez dostaniem się do środka wilgoci, co nie zawyża wagi odpadów. Taki worek zalecany jest najczęściej w przypadku materiałów pylących się, czyli wszelkiego typu odpadów poremontowych, gruzu, tynku, resztek cementu.

Dno worka Big-Bag jest płaskie i zachowuje formę kwadratu. Wymiary dna 90x90 cm.

Wysokość worka Big-Bag wynosi najczęściej 90/100 cm.

Góra worka jest jak w innych workach w pełni otwarta

Pojemność worka to w przybliżeniu 1 m3

 

do góry