Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie to miasto położone na Wyżynie Śląskiej. Najważniejsze zabytki w Strzelcach Opolskich to: stare miasto, kościół parafialny pod wezwaniem św. Wawrzyńca z dzwonnicą (przebudowaną basztą z XV w.), kościół ewangelicki z 1825 r., kościół cmentarny pod wezwaniem św. Barbary, drewniany z poł. XVII w., dom zakonny elżbietanek, z 1879 r., grób lotników z kampanii wrześniowej 1939 r., kapliczka przydrożna, zespół zamkowy, z XIV w., ratusz, z wieżą XVI w., baszta obronna, budynek więzienia, z lat 1885-89, plebania z XVIII w., dawny browar po 1890 r., spichrz, drewniany z XVIII w., przeniesiony do skansenu w Bierkowicach, mury obronne z XV w., kościół pw. Bożego Ciała z XIX w., dawna synagoga z XIX w., cmentarz żydowski.

W jakim zakresie prowadzimy działalność?


Prowadzimy wywóz oraz utylizację śmieci na terenie całych Strzelec Opolskich. Dbamy o to, aby koszt wynajmu kontenera na śmieci w Strzelcach Opolskich był jak najniższy. Gwarantujemy, że posiadamy najbardziej atrakcyjne ceny w okolicy. Utylizacja przebiega u nas w sposób bezpieczny i ekologiczny.

Ile kosztuje podstawienie kontenera na śmieci w Strzelcach Opolskich?


To zależy od pojemności kontenera na odpady oraz od czasu, na jaki chcesz go wynająć. Przykładowo nasz najmniejszy pojemnik o pojemności czterech metrów sześciennych, kosztuje 360 zł na dobę, natomiast największy 1800 zł na dobę. Teraz już nie musisz zastanawiać się, ile kosztuje wynajem kontenera na śmieci w Strzelcach Opolskich. Chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiedni kontener. Wywozimy również odpady budowlane.

Inne okoliczne miasta w których również świadczymy usługi wywozu i utylizacji odpadów to Opole, Nysa, Kędzierzyn Koźle.

do góry