Zakopane

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Zakopanem - Sprawdź ceny

Przejdź na stronę główną i wpisz dokładny adres podstawienia kontenera oraz odbioru odpadów.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

 

Zakopane jest zimową stolicą Polski. Leży na samym południu kraju w województwie małopolskim. Od lat jest bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Zakopane znajduje się u samych stóp Tatr. Gwarantuje niezapomniane widoki najwyższe polskie szczyty.

Położenie Zakopanego

Do Zakopanego prowadzi dość prosta droga. Nazywa się ją ,,zakopianką”. Najpierw z Krakowa droga nr E77, następnie od Rabki 47 do Zakopanego. Niestety bardzo często tworzą się na niej korki. Zakopane samo w sobie jest bardzo atrakcyjne turystycznie ze względu na znany w całej Polsce deptak zwany Krupówkami. Turystów przyciąga tutaj tradycyjna zabudowa, wszechobecny folklor, który jest niezwykle oryginalny. Wyjątkowe położenie powoduje, że Zakopane jest doskonałym punktem wypadowym w Tatry. To świetne miejsce do wypoczynku zarówno w zimę, jak i latem. Malownicze dolinki tatrzańskie, górskie szczyty i jeziora, to wszystko po prostu trzeba zobaczyć. Jedyną wadą Zakopanego jest to, że ze względu na ogromną ilość turystów jest tutaj ciągły hałas. Zrezygnuj z wyprawy w te rejony, jeżeli lubisz bardziej ustronne i ciche miejsca.

Atrakcje w Zakopanem

Największą atrakcją są Krupówki, czyli słynny deptak, przy którym mieszczą się klimatyczne restauracje regionalne. Tutaj koncentruje się życie miasteczka. Można kupić na Krupówkach również pamiątki dla bliskich. W Zakopanem warto również zobaczyć Muzeum Tatrzańskie im. Tytusa Chałubińskiego i Dom do góry nogami.

Wywóz odpadów pobudowlanych

Zajmujemy się wywozem śmieci Zakopane. Można u nas wynająć kontener na śmieci Zakopane.

do góry