Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Kraków

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Krakowie - Sprawdź ceny!

Wpisz dokładną lokalizajcę - miasto i ulicę. Następnie wybierz rodzaj odpadów.

 

Kraków czyli miasto Królów

Kraków jest dawną stolicą Polski i centrum administracyjnym, kulturalnym, edukacyjnym, naukowym, gospodarczym, usługowym i turystycznym powiatu. Znajduje się w województwie małopolskim. Mieści się tu między innymi: Narodowy Stary Teatr, Muzeum Narodowe, Panteon Narodowy, Archiwum Narodowe, Biblioteka Jagiellońska, oraz Instytut Książki. Miasto posiada bardzo dobrze rozwinięty transport drogowy, kolejowy i lotniczy. Warto w nim obejrzeć: Zamek Królewski na Wawelu, Stare Miasto, Kolegiatę św. Anny, Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kazimierz, Kopiec Kościuszki.

Czym się zajmujemy w Krakowie?


W Krakowie prowadzimy działalność związaną z wywozem oraz utylizacją śmieci. Głównie przyjmujemy zamówienia dotyczące wywozu odpadów budowlanych (gruz, gruz zmieszany) oraz odpadów wielkogabarytowych. Na pewno warto jest u nas zamówić kontener, gdy robisz remont lub masz do wywiezienia meble. Utylizacja przebiega u nas w sposób bezpieczny i ekologiczny.

Jaka jest cena za kontener 5 m3?


Posiadamy kontenery na odpady w bardzo różnych rozmiarach. Najmniejszy dostępny u nas kontener to 4 m3. Koszt wynajęcia takiego kontenera to 4 m3. Aby go zamówić wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej, wykonać przelew oraz czekać na smsa z informacją o potwierdzeniu wybranego przez Ciebie terminu. Kontenery wysyłamy natychmiast, więc nie masz możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni. Razem z zamówieniem kontenera oferujemy odbiór oraz utylizację odpadów. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą w Krakowie lub w innych miastach Małopolski w których zajmujemy się wywozem i utylizacją gruzu i odpadów.

Użytkownicy trafiają do nas często wpisując takie hasła jak: Wywóz gruzu Kraków, Wywóz odpadów poremontowych Kraków, Transport gruzu Kraków, Wywóz odpadów Kraków, Kontenery na gruz Kraków, Wywóz odpadów zielonych Kraków, Wywóz odpadów pobudowlanych Kraków, Wynajem kontenerów na gruz Kraków.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

 

Zapoznaj się z ofertą wywozu gruzu w Krakowie oraz z usługami dodatkowymi

 

do góry