Kraków

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Krakowie - Sprawdź ceny!

Wpisz dokładną lokalizajcę - miasto i ulicę. Następnie wybierz rodzaj odpadów.

 

 

Czym się zajmujemy w Krakowie?


W Krakowie prowadzimy działalność związaną z wywozem oraz utylizacją śmieci. Głównie przyjmujemy zamówienia dotyczące wywozu odpadów budowlanych (gruz, gruz zmieszany) oraz odpadów wielkogabarytowych. Na pewno warto jest u nas zamówić kontener, gdy robisz remont lub masz do wywiezienia meble. Utylizacja przebiega u nas w sposób bezpieczny i ekologiczny.

Jaka jest cena za kontener 5 m3?


Posiadamy kontenery na odpady w bardzo różnych rozmiarach. Najmniejszy dostępny u nas kontener to 4 m3. Koszt wynajęcia takiego kontenera to 4 m3. Aby go zamówić wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej, wykonać przelew oraz czekać na smsa z informacją o potwierdzeniu wybranego przez Ciebie terminu. Kontenery wysyłamy natychmiast, więc nie masz możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni. Razem z zamówieniem kontenera oferujemy odbiór oraz utylizację odpadów. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą w Krakowie lub w innych miastach Małopolski w których zajmujemy się wywozem i utylizacją gruzu i odpadów.

Użytkownicy trafiają do nas często wpisując takie hasła jak: Wywóz gruzu Kraków, Wywóz odpadów poremontowych Kraków, Transport gruzu Kraków, Wywóz odpadów Kraków, Kontenery na gruz Kraków, Wywóz odpadów zielonych Kraków, Wywóz odpadów pobudowlanych Kraków, Wynajem kontenerów na gruz Kraków.

Usuwanie odpadów budowlanych Kraków - co zrobić z gruzem?

Każdy, kto wytwarza odpady budowlane lub poremontowe, zgodnie z przepisami jest zobowiązany zagospodarować je w odpowiedni sposób. Nieprawidłowe postępowanie z odpadami, np. wyrzucanie ich na nielegalne wysypiska czy umieszczanie w pojemnikach na śmieci komunalne, grozi wysokimi sankcjami. Wybrane odpady należy zutylizować we właściwy sposób lub przekazać do recyklingu. Jak zorganizować prawidłowy wywóz odpadów w Krakowie?

Najkorzystniejszym i najmniej kłopotliwym rozwiązaniem jest wynajem kontenera na odpady. Kraków to miejsce, w którym kontener możesz wynająć za pośrednictwem portalu ecoexpress24.pl.

Jakie korzyści płyną z wynajmu kontenera w Krakowie?

Odpady generowane podczas budowy, remontu czy rozbiórki różnią się od siebie właściwościami i są odpowiednio klasyfikowane. Podczas gdy jedne wymagają przeprowadzenia procesu utylizacji z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa zdrowia i ochrony środowiska, inne można zrecyklingować i wykorzystać ponownie. Wynajmując kontener na odpady w Krakowie, nie musisz martwić się o zapewnienie tego procesu.

Profesjonalna podstawi kontener we wskazane miejsce. Twoim zadaniem jest wyłącznie wypełnienie go właściwym rodzajem odpadów. Po upływie okresu wynajmu kontener zostanie odebrany, a odpady przewiezione do właściwych miejsc, gdzie zostaną zutylizowane lub przetworzone. Cały proces jest w pełni legalny, dzięki czemu nie podejmujesz ryzyka otrzymania kar za nieprawidłowe gospodarowanie odpadami.

Odbiór odpadów Kraków - jakie rodzaje odpadów obejmuje?

Na ecoexpress24.pl możesz wynająć kontenery przeznaczone do wywozu różnego rodzaju śmieci budowlanych. Wywóz odpadów w Krakowie obejmuje odbiór takich odpadów, jak:

  • złom czysty - obejmuje złom ceglany, betonowy, dachówki, mury, tynki oraz niewielką ilość ceramiki;
  • odpady poremontowe - w kontenerze można umieścić złom, opakowania po materiałach budowlanych, drewno, folię malarską, siatki montażowe, styropian, narzędzia budowlane oraz tworzywa sztuczne;
  • gabaryty - wywóz odpadów wielkogabarytowych pozwala pozbyć się tak śmieci, jak np. panele, meble, dywany i wykładziny, rury, drzwi, wanny i zlewozmywaki;
  • wełna mineralna - należy do odpadów niebezpiecznych, które wymagają utylizacji z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa.

W Krakowie dostępne są kontenery o pojemnościach 4,7,10 i15m3. Klienci mogą także zdecydować się na zakup worków Big-Bag i zamówienie usługi ich odbioru po wypełnieniu ich odpadami.

Wywóz odpadów w Krakowie - cennik

Jakie są koszty wywozu odpadów w Krakowie? Istnieje kilka czynników, które wpływają na cenę usługi. Należą do nich:

  • typ odpadów - procesy utylizacji lub recyklingu poszczególnych rodzajów generują różne koszty, co przekłada się na finalną cenę usługi odbioru odpadów w Krakowie;
  • lokalizacja - ceny mogą różnić się w zależności od miejsca podstawienia kontenera;
  • pojemność kontenera - na cenę wynajmu wpływa wielkość pojemnika;
  • okres wynajmu kontenera - na ecoexpress24.pl standardowo wynajmujemy kontenery na okres 4 dni, wydłużenie tego okresu wiąże się z dopłatą;
  • liczba kontenerów - nasi klienci mogą wynajmować dowolną liczbę kontenerów (spośród dostępnych), także kontenery na różne rodzaje odpadów.

Dokładne koszty poznasz wpisując w formularzu adres, pod którym ma stanąć kontener, oraz określając rodzaj odpadów. Na ekranie wyświetlą się dostępne w danej lokalizacji pojemniki.

Wynajem kontenera jest dla Ciebie nieuzasadniony ekonomicznie, np. z powodu małej przewidywanej ilości odpadów? A może trudność w dojeździe do posesji uniemożliwia podstawienie go we wskazanej lokalizacji. Rozwiązaniem dla Ciebie mogą okazać się worki Big-Bag o pojemności 1 m3. Wystarczy zakupić w naszym serwisie dowolną ilość worków, a następnie zamówić usługę ich odbioru.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

 

Zapoznaj się z ofertą wywozu gruzu w Krakowie oraz z usługami dodatkowymi

 

do góry