Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Tarnów

Tarnów nazywany jest Polskim Biegunem Ciepła, bo właśnie tutaj występują najwyższe temperatury w ciągu roku. Jest to miasto położone w województwie małopolskim. Tarnów to znaczący ośrodek turystyczny, kulturalny i gospodarczy w Małopolsce. Jest to również węzeł komunikacyjny przy autostradzie A4 oraz linii kolejowej E 30. Najważniejsze zabytki Tarnowa to: zabudowa rynku Starego Miasta, Ratusz (poł. XIV w.), Dom Mikołajowski (1524 r.), Ruiny zamku Tarnowskich (XIV w.), Bima (pozostałość po starej synagodze), Młyn Szancera, Mykwa (łaźnia rytualna) w stylu mauretańskim z 1904 r., pozostałości murów miejskich z XIV-XVI w., półbaszta (I poł. XVI w.), Baszta „Książęca” (XVI w.), Zespół dawnego Klasztoru Bernardynów.

Jaką działalność prowadzimy?


Zajmujemy się przede wszystkim wywozem i utylizacją odpadów budowlanych oraz odpadów wielkogabarytowych. W naszej ofercie mamy między innymi usługę zamówienia kontenera na czysty gruz. Można do niego wrzucić takie odpady jak: beton, cegła, ceramika, mury i tynki. W kontenerze na wywóz gruzu czystego mogą być elementy z niewielkimi zanieczyszczeniami. Nie mogą one być większe niż 5 procent wszystkich wrzuconych do kontenera odpadów.

Ile kosztuje wywóz gruzu w Tarnowie?


Wszystko zależy od tego jaka wielkość kontenera będzie Ci potrzebna. Najmniejszy kontener ma pojemność 4 metrów sześciennych. Koszt jego wynajęcia to 360 zł. Natomiast największy kontener posiada pojemność 30 metrów sześciennych i kosztuje 1800 zł. Możemy go podstawić po 24 godzinach. Kontener można zamówić przez Internet na naszej oficjalnej stronie.

Potrzebujesz innych usług, związanych z wywozem gruzu, wywozem odpadów poremontowych, transportem gruzu, wywozem odpadów, kontenerami na gruz, wywozem odpadów zielonych, wywozem odpadów pobudowlanych czy wynajmu kontenerów na gruz? Sprawdź inne usługi dostępne w Twojej lokalizacji!

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

do góry