Tarnów

Tarnów nazywany jest Polskim Biegunem Ciepła, bo właśnie tutaj występują najwyższe temperatury w ciągu roku. Jest to miasto położone w województwie małopolskim. Tarnów to znaczący ośrodek turystyczny, kulturalny i gospodarczy w Małopolsce. Jest to również węzeł komunikacyjny przy autostradzie A4 oraz linii kolejowej E 30. Najważniejsze zabytki Tarnowa to: zabudowa rynku Starego Miasta, Ratusz (poł. XIV w.), Dom Mikołajowski (1524 r.), Ruiny zamku Tarnowskich (XIV w.), Bima (pozostałość po starej synagodze), Młyn Szancera, Mykwa (łaźnia rytualna) w stylu mauretańskim z 1904 r., pozostałości murów miejskich z XIV-XVI w., półbaszta (I poł. XVI w.), Baszta „Książęca” (XVI w.), Zespół dawnego Klasztoru Bernardynów.

Jaką działalność prowadzimy?


Zajmujemy się przede wszystkim wywozem i utylizacją odpadów budowlanych oraz odpadów wielkogabarytowych. W naszej ofercie mamy między innymi usługę zamówienia kontenera na czysty gruz. Można do niego wrzucić takie odpady jak: beton, cegła, ceramika, mury i tynki. W kontenerze na wywóz gruzu czystego mogą być elementy z niewielkimi zanieczyszczeniami. Nie mogą one być większe niż 5 procent wszystkich wrzuconych do kontenera odpadów.

Ile kosztuje wywóz gruzu w Tarnowie?


Wszystko zależy od tego jaka wielkość kontenera będzie Ci potrzebna. Najmniejszy kontener ma pojemność 4 metrów sześciennych. Koszt jego wynajęcia poznasz po wpisaniu dokładnej lokalizacji odbioru odpadów. Natomiast największy kontener posiada pojemność 30 metrów sześciennych. Możemy go podstawić po 24 godzinach. Kontener można zamówić przez Internet na naszej oficjalnej stronie.

Potrzebujesz innych usług, związanych z wywozem gruzu, wywozem odpadów poremontowych, transportem gruzu, wywozem odpadów, kontenerami na gruz, wywozem odpadów zielonych, wywozem odpadów pobudowlanych czy wynajmu kontenerów na gruz? Sprawdź inne usługi dostępne w Twojej lokalizacji!

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

do góry