Chrzanów

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Chrzanowie - Sprawdź ceny

Przejdź na stronę główną i wpisz dokładny adres podstawienia kontenera oraz odbioru odpadów.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

 

Chrzanów jest jednym z najpiękniejszych miast w zachodniej części województwa małopolskiego. Jest położone nad rzeką Chechło, na pograniczu Wyżyny Śląskiej i Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej.

Jakie zabytki znajdują się w Chrzanowie?

Chrzanów wyróżnia się średniowiecznym rodowodem. Posiada szachownicowy układ rynku z wybiegającymi z niego ulicami. Nie zachowała się tutaj drewniana zabudowa, a widoczny na rynku zabytkowy zespół kamienic pochodzi z XIX wieku. Średniowieczne fundamenty są tylko pod kościołem Św. Mikołaja, który wyróżnia się ciekawym wyposażeniem wnętrza.

Jakie atrakcje są w Chrzanowie?

Malownicza okolica Chrzanowa zachęca do przyjechania w te strony i pozostania tu na dłużej. Interesujący krajobraz, przepiękne wzgóra z lessowymi wąwozami i dolina Płazanki, zapewniają niepowtarzalny klimat. Warto tutaj podziwiać panoramę Beskidów Zachodnich oraz Tatr.

Ciekawe szlaki w Chrzanowie

W Chrzanowie znajdują się cztery ścieżki przyrodnicze, które biegną przez najbardziej interesujące przyrodniczo tereny. Dla osób, które lubią jeździć na rowerze, przygotowano pięć tras rowerowych. Na rowerze można szybko zwiedzić najpiękniejsze zakątki. Każda z tras rowerowych tworzy pętlę połączoną z centrum Chrzanowa, z Placem Tysiąclecia. Trasy mają różne długości i poziom trudności.

Wywóz odpadów pobudowlanych w Chrzanowie

Nasza działalność polega na wywozie gruzu oraz jego ekologicznej utylizacji. Współpracujemy z najważniejszymi firmami, które zajmują się odpadami. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta.

do góry