Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Oświęcim

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Oświęcimiu - Sprawdź ceny

Przejdź na stronę główną i wpisz dokładny adres podstawienia kontenera oraz odbioru odpadów.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

 

Oświęcim jednoznacznie budzi złe skojarzenia, ale nie musi tak być. To miasto ma naprawdę bardzo wiele do zaoferowania. Zarówno turystom, jak i mieszkańcom. Jest siedzibą władz powiatu oświęcimskiego oraz gminy wiejskiej Oświęcim. Liczy niewiele ponad 40 tysięcy mieszkańców. Symbole miasta to herb miasta Oświęcimia, Flaga miasta Oświęcimia, Hejnał Miasta Oświęcimia oraz logo miasta Oświęcimia. Zabytki w Oświęcimiu to: Miejsce Pamięci Auschwitz-Birkenau, Zamek w Oświęcimiu wraz z wieżą, tunele, Kaplica św. Jacka w Oświęcimiu, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, Kościół Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, Kościół Matki Bożej Bolesnej, Rynek w Oświęcimiu, Ratusz w Oświęcimiu, Cmentarz parafialny w Oświęcimiu, Cmentarz żydowski w Oświęcimiu oraz Synagoga Chewra Lomdei Misznajot.

Na jakich osiedlach Oświęcimia działamy?


Zajmujemy się wywozem, odbiorem oraz utylizacją śmieci na następujących osiedlach: Osiedle Błonie, Osiedle Północ, Osiedle Południe, Osiedle Wschód, Osiedle Zachód, Osiedle Domki Szeregowe, Osiedle Dwory-Kruki, Osiedle Monowice, Osiedle Pod Borem, Osiedle Stare Miasto, Osiedle Stare Stawy, Osiedle Zasole.

Czym się zajmujemy?


Jesteśmy firmą specjalizującą się w wywozie i utylizacji odpadów. Głównie odpadów budowlanych, takich jak na przykład gruz czysty i zmieszany oraz odpadów wielkogabarytowych (meble). Cena za wywóz gruzu w Oświęcimiu jest zależna od tego, czy jest to czysty gruz czy z zanieczyszczeniami oraz od wielkości kontenera. Posiadamy kontenery w wielu pojemnościach.

Oświęcim to nie jedyne miasto leżące w woj. Małopolskim w którym świadczymy nasze usługi, sprawdź też wywóz i utylizację odpadów w Krakowie czy Tarnowie.

do góry