Oświęcim

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Oświęcimiu - Sprawdź ceny

Przejdź na stronę główną i wpisz dokładny adres podstawienia kontenera oraz odbioru odpadów.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

Na jakich osiedlach Oświęcimia działamy?


Zajmujemy się wywozem, odbiorem oraz utylizacją śmieci na następujących osiedlach: Osiedle Błonie, Osiedle Północ, Osiedle Południe, Osiedle Wschód, Osiedle Zachód, Osiedle Domki Szeregowe, Osiedle Dwory-Kruki, Osiedle Monowice, Osiedle Pod Borem, Osiedle Stare Miasto, Osiedle Stare Stawy, Osiedle Zasole.

Czym się zajmujemy?


Jesteśmy firmą specjalizującą się w wywozie i utylizacji odpadów. Głównie odpadów budowlanych, takich jak na przykład gruz czysty i zmieszany oraz odpadów wielkogabarytowych (meble). Cena za wywóz gruzu w Oświęcimiu jest zależna od tego, czy jest to czysty gruz czy z zanieczyszczeniami oraz od wielkości kontenera. Posiadamy kontenery w wielu pojemnościach.

Oświęcim to nie jedyne miasto leżące w woj. Małopolskim w którym świadczymy nasze usługi, sprawdź też wywóz i utylizację odpadów w Krakowie czy Tarnowie.

Wywóz odpadów w Oświęcimiu - skorzystaj z oferty ecoexpress24.pl

Wywóz odpadów budowlanych to usługa kierowana do firm i osób fizycznych, które w efekcie prac budowlanych i rozbiórkowych bądź remontów generują odpady budowlane. Wynajmujemy kontenery na odpady budowlane, przeznaczone do składowania i wywozu konkretnych rodzajów odpadów, takich jak:

  • gruz czysty - cegły, beton, mur, tynki, dachówki (z akceptowalnym minimalnym udziałem ceramiki);
  • gruz zmieszany - gruz z maksymalnie 5% domieszką złomu, szkła, drewna, tworzyw sztucznych;
  • odpady poremontowe - na przykład płyty gipsowo-kartonowe, złom, styropian, drewno, siatki montażowe, narzędzia, folie malarskie, opakowania po materiałach budowlanych.
  • odpady wielkogabarytowe - zaliczają się do nich np. panele, meble, dywany i wykładziny, ramy okienne, rury, drzwi, wanny i zlewozmywaki;
  • papa - odpady niebezpieczne, wymagają wykorzystania osobnych kontenerów.

Wynajem kontenerów Oświęcim - co zyskujesz?

Wynajmując kontener na odpady budowlane w Oświęcimiu, nie musisz samodzielnie organizować wywozu odpadów do PSZOK-ów, co mogłoby stanowić potencjalny problem logistyczny. Dzięki naszym usługom wywóz odpadów staje się dużo łatwiejszy - wystarczy, że przygotujesz miejsce na posesji, na którym ma zostać postawiony kontener, a następnie wypełnisz go właściwym rodzaje odpadów budowlanych.

Kiedy okres wynajmu dobiegnie końca, kontenery zostaną odebrane, a odpady trafią na instalacje, gdzie zostaną poddane utylizacji lub przetworzeniu w celu ponownego wykorzystania. Co więcej, cały proces przebiega w pełni legalnie, dzięki czemu nie ryzykujesz otrzymania kary za nieprawidłowe gospodarowanie odpadami budowlanymi.

Ile kosztuje wywóz odpadów w Oświęcimia?

Cena odbioru odpadów w Oświęcimiu zależy od różnych czynników. Aby poznać koszty wynajmu kontenera w Oświęcimiu skorzystaj z formularza na stronie i określ adres podstawienia pojemnika oraz rodzaj odpadów, których chcesz się pozbyć.

Na cenę usługi wpływają:

  • rodzaj odpadów - utylizacja lub recykling poszczególnych kategorii odpadów budowlanych generują różne koszty, co przekłada się na finalną ceną wywozu odpadów w Oświęcimiu;
  • okres wynajmu pojemnika - standardowa usługa na ecoexpress24.pl obejmuje wynajem kontenera na 4 dni, wydłużenie tego okresu wiąże się z dodatkowymi opłatami;
  • pojemność kontenerów - większe pojemniki mogą generować wyższe koszty wynajmu;
  • liczba kontenerów - wynajem większej liczby kontenerów wiąże się z proporcjonalnie wyższymi kosztami.

Skorzystaj z oferty ecoexpess24.pl i pozbądź się odpadów szybko, łatwo, wygodnie i przede wszystkim legalnie.

do góry