Kraków

Kraków czyli miasto Królów

Kraków jest dawną stolicą Polski i centrum administracyjnym, kulturalnym, edukacyjnym, naukowym, gospodarczym, usługowym i turystycznym powiatu. Znajduje się w województwie małopolskim. Mieści się tu między innymi: Narodowy Stary Teatr, Muzeum Narodowe, Panteon Narodowy, Archiwum Narodowe, Biblioteka Jagiellońska, oraz Instytut Książki. Miasto posiada bardzo dobrze rozwinięty transport drogowy, kolejowy i lotniczy. Warto w nim obejrzeć: Zamek Królewski na Wawelu, Stare Miasto, Kolegiatę św. Anny, Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kazimierz, Kopiec Kościuszki.

Czym się zajmujemy w Krakowie?


W Krakowie prowadzimy działalność związaną z wywozem oraz utylizacją śmieci. Głównie przyjmujemy zamówienia dotyczące wywozu odpadów budowlanych (gruz, gruz zmieszany) oraz odpadów wielkogabarytowych. Na pewno warto jest u nas zamówić kontener, gdy robisz remont lub masz do wywiezienia meble. Utylizacja przebiega u nas w sposób bezpieczny i ekologiczny.

Jaka jest cena za kontener 5 m3?


Posiadamy kontenery na odpady w bardzo różnych rozmiarach. Najmniejszy dostępny u nas kontener to 4 m3. Koszt wynajęcia takiego kontenera to 4 m3. Aby go zamówić wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej, wykonać przelew oraz czekać na smsa z informacją o potwierdzeniu wybranego przez Ciebie terminu. Kontenery wysyłamy natychmiast, więc nie masz możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni. Razem z zamówieniem kontenera oferujemy odbiór oraz utylizację odpadów. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą w Krakowie lub w innych miastach Małopolski w których zajmujemy się wywozem i utylizacją gruzu i odpadów.

do góry