Nowy Targ

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Nowym Targu - Sprawdź ceny

Przejdź na stronę główną i wpisz dokładny adres podstawienia kontenera oraz odbioru odpadów.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

 

Nowy Targ jest stolicą Podhala w województwie małopolskim, malowniczo położoną na wprost Zakopanego oraz Tatr, które można zobaczyć przy dobrej widoczności. Nowy Targ znajduje się na skrzyżowaniu tras nr 47 (zakopianka), nr 49 oraz nr 957.

Jarmarki w Nowym Targu

Nowy Targ od wieków jest znany z handlu oraz rzemiosła, w szczególności z wyrobu kożuchów oraz butów. W ostatnich czasach duży rozgłos uzyskały tutejsze jarmarki czwartkowe. Jednak odbywają się również w soboty i w niedziele. Obecnie przyjeżdżają na nie nawet turyści zza granicy. Jarmarki organizowane są placu targowym na osiedlu Bereki blisko Alei Tysiąclecia.

Zabytki w Nowym Targu

W Nowym Targu jest wiele wspaniałych zabytków. Warto tutaj wymienić chociaż kościół Św. Katarzyny przy ulicy Kościelnej 1, nad Czarnym Dunajcem. Na początku XIV wieku była to zwykła, drewniana świątynia. Po jakimś czasie król Kazimierz Wielki przeznaczył środki na wybudowanie nowego kościoła z murowanym prezbiterium, który był poświęcony patronce miasta - św. Katarzynie Aleksandryjskiej. Kościół jest dostępny dla turystów. Latem organizowane są tutaj koncerty organowe. W północnej części Nowego Targu, na wzgórzu cmentarnym znajduje się drewniany kościółek Św. Anny z XV wieku. Można go zwiedzać w lato w piątki i w soboty. Leży na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej.

Wywóz odpadów i gruzu w Nowym Targu

Ecoexpress24.pl to platforma internetowa służąca do zamawiania kontenerów na gruz i odpady w Nowym Targu. Przywozimy je na posesje naszych klientów w ustalonym wcześniej terminie.

do góry