Krynica Zdrój

Krynica Zdrój to perła górskich uzdrowisk. Jest to bardzo ciekawa i piękna miejscowość w województwie małopolskim. Warto odwiedzić również leżące bliską niej Muszynę i Tylicz, w Beskidzie Sądeckim.
Obecnie Krynica jest największym i jednym z najbardziej popularnych kurortów w zespole Uzdrowisk Krynicko - Popradzkich. Chętnie odwiedzają ją turyści nie tylko z Polski.

Atrakcje w Krynicy Zdrój

Krynica Zdrój jest wymarzonym miejscem na letni i zimowy wypoczynek. Mało jest w Polsce miejsc, które mają w swojej ofercie tak wiele atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Latem można wjechać na Górę Parkową kolejką linowo-terenową. Na pewno taka wycieczka bardzo spodoba się dzieciom. Natomiast zimą kursuje tutaj Kolej Gondolowa na Jaworzynę Krynicką. Jest to wprost raj dla narciarzy! Przez cały rok są dostępne szlaki turystyczne, które biegną przez malownicze tereny Krynicy Zdrój oraz znajdujących się w okolicy górach Beskidu Sądeckiego.

Zabytki w Krynicy Zdrój

Ogromną atrakcją dla dzieci z pewnością będzie Muzeum Zabawek "Bajka" w Krynicy, przy ulicy Piłsudskiego 2. Od 2010 roku można w nim podziwiać zabawki historyczne, regionalne i współczesne, które również są wyjątkowo ciekawe. Z zabytków w Krynicy Zdrój warto jeszcze wspomnieć o deptaku, na którym znajdują się dawne drewniane wille, pijalnie wód, kramy z pamiątkami i restauracje.

Wywóz śmieci w Krynicy Zdrój

Jeżeli jesteś zainteresowany wywozem odpadów pobudowlanych, na przykład gruzu, to zgłoś się do nas! Jesteśmy ekologiczni. Działamy szybko, profesjonalnie i tanio.

do góry