Strona główna/O ecoexpress24/Wywóz gruzu Kraków

Wywóz gruzu Kraków

Wywóz gruzu w Krakowie już od 270 zł. Kontenery od 1 do nawet 20 m3. Podstawienie kontenera już na drugi dzień. Bezpieczne płatności za wywóz gruzu przez PayU. "Wywóz gruzu Kraków" to prawdopodobnie jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł w województwie małopolskim zarówno wśród firm budowlanych, jak i osób fizycznych, które planują remont i chcą pozbyć się gruzu ale także innych odpadów pobudowlanych i poremontowych. Aktualnie na terenie Krakowa wywóz gruzu oferowany jest przez wiele firm transportowych zajmujących się utylizacją odpadów. Z pewnością jednak tylko w naszej platformie odbiór tego odpadu jest możliwy praktycznie na drugi dzień od złożenia zamówienia, w trybie usługi ekspresowej. Wywóz gruzu w Krakowie jest przez nas realizowany głównie kontenerami 4m3 oraz 7m3

Wywóz gruzu Kraków i okolice

Kraków się rozbudowuje

Aktualnie populacja Krakowa sięga prawie 1 miliona osób. Jest to jeden z najprężniej rozwijających się terenów w kontekście inwestycji budowlanych, remontów oraz wyburzeń, których efektem ubocznym są ogromne ilości gruzu oraz odpadów pobudowlanych. Budując platformę ecoexpress24.pl wyszliśmy na przeciw potrzebom firm oraz osób fizycznych. Świadczymy usługi wywozu gruzu w Krakowie. Kontenery na gruz podstawiamy już na drugi dzień po złożeniu zamówienia, co czyni nas najszybciej działającą firmą świadczącą usługi wywozu gruzu w tym mieście oraz w całej małopolsce.

Aktualnie oferta naszych kontenerów na czysty gruz oraz kontenerów na gruz zmieszany jest najszersza wśród firm świadczących podobne usługi w całej Polsce. Zrzeszamy ponad 60 dostawców w całej Polsce. Wywóz gruzu realizujemy zarówno w przypadku niewielkich remontów, jak i dużych inwestycji budowlanych. Niezależnie od tego czy prowadzisz niewielki remont lub wyburzenie, prowadzisz rozbiórkę kamienicy, czy nową inwestycję budowlaną, możesz zamówić wywóz gruzu w Krakowie w kontenerach od 1m3 aż do kontenerów 20m3.

Wywóz gruzu Kraków cena

 

Szeroka gama usług i niskie ceny

Oprócz ekspresowego podstawienia kontenerów możliwe jest również przedłużenie wynajmu kontenerów na gruz i odpady pobudowlane. Wysokość ewentualnych dopłat możesz sprawdzić wpisując adres podstawienia kontenera oraz wybierając typ odpadu, który chcesz oddać. W kolejnym kroku znajdziesz informację dotyczącą możliwych dopłat i dodatkowych usług w formie kalendarza. Pamiętaj również, że cena za wywóz gruzu w Krakowie będzie się różniła od wywozu odpadów poremontowych i pobudowlanych w tym samym mieście. To za sprawą zróżnicowanych kosztów składowania gruzu w Krakowie. Pamiętaj, aby w czasie składania zamówienia na wywóz gruzu zapoznać się z informacjami dotyczącymi tego, co może znaleźc się w kontenerze na gruz, aby uniknąć ewentualncyh dopłat za przekwalifikowanie odpadów na składowisku.

Wywóz gruzu Kraków, cena

W związku z nowymi regulacjami oraz aktualizacją sytemu Bazy Danych o Odpadach (BDO) od początku roku 2020 ceny wywozu gruzu poszybowały do góry w całej Polsce. Średnio cena jest nawet 2x wyższa niż w ubiegłym roku. Niemniej aktualnie biorąc pod uwagę ceny w innych regionach Polski, wywóz gruzu w Krakowie przez platformę ecoexpress24.pl wcale nie jest tak drogi. Sprawdź ceny wywozu gruzu w Krakowie:

  1. Przejdź do strony głównej
  2. Wpisz lokalizację podstawienia kontenera
  3. Wybierz rodzaj odpadu, który chcesz oddać

Dostępne kontenery w Krakowie

Poprzez platformę ecoexpress24.pl świadczymy odbiór szerokiej gamy odpadów, w tym w szczególności gruzu i odpadów poremontowych. Staramy się również o to, by odbierać odpady niebezpieczne, w tym azbest, papę, styropian czy wełnę mineralną. Zapoznaj się z poniższą ofertą.

Wybierz interesującą Cię usługę wywozu gruzu w Krakowie i wpisz lokalizację odbioru gruzu by poznać cenę usługi. W platformie ecoexpress zamówisz usługę podstawienia kontenera nawet na drugi dzień. U nas dokonasz bezpiecznej płatności online przez system PayU.

do góry