Województwo dolnośląskie

Legnica

Legnica to miasto położone w województwie dolnośląskim w pobliżu Wrocławia (w odległości mniej więcej 60 km). Jest to miejsce pełne zieleni.

Legnica- jedno z najstarszych miast w województwie dolnośląskim

Początku Legnicy datuje się na VIII wiek. To z tego okresu pochodzą pierwsze udokumentowane ślady osadnictwa Słowian na tym terenie. Legnica jest drugim pod względem wielkości, zaraz po Wrocławiu, miastem w województwie dolnośląskim. Najważniejsze zabytki w tym miejscu to: piastowski zamek, katedra Św. Piotra i Pawła, Kościół Mariacki, Ratusze (stary i nowy), Mauzoleum Piastów.

Legnica jest położona w Krajowej Sieci Zdrowych Miast Polskich. Praktycznie co parę kroków można się tutaj natknąć na jakiś obszar zieleni. Najpiękniejszym zielonym miejscem jest Park Miejski z Palmiarnią. Dla osób, które lubią aktywny wypoczynek bardziej odpowiedni jest Park Gdański.

Jakie usługi oferujemy w Legnicy?

Zapewniamy odbiór odpadów budowlanych, w tym gruzu, w całej Polsce. Na terenie województwa dolnośląskiego działamy jeszcze między innymi w Trzebnicy i Wrocławiu. Wynajmujemy kontenery na gruz. Mamy bardzo duży wybór kontenerów dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Odbieramy również takie odpady, jak azbest, odpady pobudowlane, odpady wielkogabarytowe i inne. Wystarczy, że podasz nam swoją lokalizację i rodzaj odpadów. Następnie, gdy zapłacisz, my przywieziemy do Ciebie kontener we wcześniej ustalonym terminie. Ostatnim etapem jest zapełnienie przez Ciebie kontenera i czekanie aż go odbierzemy.

Prawda, że proste?

zobacz inne miasta w województwie
do góry