Trzebnica

Sprawdź ile kosztuje wywóz odpadów w Trzebnicy

Wpisz dokładną lokalizajcę - miasto i ulicę, np. Trzebnica Sportowa 1. Następnie wybierz rodzaj odpadów.


Ecoexpress24.pl to platforma, która zajmuje się kompleksowym wywozem gruzu i śmieci budowlanych w Trzebnicy. Świadczymy również usługi dla innych miast w okolicy.

 

Oferujemy również wywóz odpadów wielkogabarytowych i budowlanych w Trzebnicy.

Trzebnica jest to niewielka miejscowość położona w województwie dolnośląskim o powierzchni 8,36 km2. Co ciekawe, znaczenie jej pierwotnej nazwy nie jest do końca jasne. Według jednej wersji oznaczała miejscowość, która powstała w miejscu wykarczowanego lasu. Natomiast druga możliwość odnosi się do słowa trzeby, czyli ofiary składanej w pogańskiej świątyni. Druga wojna światowa zniszczyła Trzebnicę w 75%, a mimo to można w niej zwiedzić liczne zabytki: Bazylikę i sanktuarium św. Jadwigi, folwark klasztorny lub cmentarz żydowski.

Czym się zajmujemy w Trzebnicy?

Głównie zajmujemy się wywozem gruzu, który został po budowie. Oferujemy usługę podstawienia kontenera na śmieci w Trzebnicy i utylizacji odpadów z czystego gruzu budowlanego. Do takiego kontenera można wrzucić tylko odpady mineralne, takie jak beton, cegła, ceramika, mury oraz tynki, które powstają na placach budowy lub przy remontach. Dopuszczalne są tylko niewielkie ilości zanieczyszczeń częściami z metalem, tworzywami sztucznymi, szkłem lub ceramiką. Nie można natomiast do takiego kontenera wrzucać odpadów niebezpiecznych, folii malarskich oraz plastiku.

Wpisz adres dostawy kontenera i sprawdź ile kosztuje odbiór odpadów budowlanych w Trzebnicy

Możesz natomiast u nas zamówić kontener na odpady budowlane zmieszany gruz lub odpady budowlane zanieczyszczony gruz, aby pozbyć się tego rodzaju pozostałości po remoncie. Dostarczymy kontener i odbierzemy od Ciebie niechciane odpady. W usłudze jest również zawarta utylizacja czystego gruzu. Oferujemy kontenery na gruz w Trzebnicy w bardzo różnych rozmiarach.

do góry