Wrocław kontenery na gruz

Sprawdź ile kosztuje wywóz odpadów we Wrocławiu

Wpisz dokładną lokalizajcę - miasto i ulicę, np. Wrocław Sportowa 1. Następnie wybierz rodzaj odpadów.

 

Wywóz odpadów we Wrocławiu - jak to zorganizować?

Planujesz remont, prace budowlane lub rozbiórkowe we Wrocławiu? Pamiętaj, że masz obowiązek odpowiedniego zarządzania odpadami, które powstają w trakcie tych działań. Wyrzucanie odpadów budowlanych na nielegalne wysypiska lub do ogólnodostępnych kontenerów na odpady komunalne może wiązać się z wysokimi sankcjami. Jak więc sprostać temu zadaniu?

Rozważ wynajęcie kontenera na odpady budowlane. We Wrocławiu możesz zrobić to za pośrednictwem platformy ecoexpress24.pl. Wybierz odpowiedni kontener, przygotuj miejsce na swojej posesji i czekaj, aż profesjonalna firma z odpowiednimi uprawnieniami dostarczy go pod wskazany adres.

Wynajem kontenerów na odpady we Wrocławiu - jakie korzyści z tego płyną?

Kontenery na odpady budowlane we Wrocławiu stanowią najwygodniejszy sposób wywozu wytwarzanych podczas robót śmieci. Nie musisz martwić się samodzielnym wywozem odpadów do Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych - wystarczy, że zapełnisz kontener właściwymi rodzajami odpadów przed upływem okresu wynajmu. Resztą zajmą się fachowcy.

Odpady zostaną dostarczone do właściwych miejsc, gdzie zostaną poddane utylizacji lub przetworzeniu w celu ponownego wykorzystania. Wszystko odbywa się z poszanowaniem obowiązujących przepisów i z dbałością o środowisko naturalne. Wynajmując kontener na odpady we Wrocławiu, nie musisz obawiać się otrzymania wysokich kar za niewłaściwe zarządzanie odpadami budowlanymi.

Jakie odpady można usuwać we Wrocławiu?

Osoby generujące odpady budowlane we Wrocławiu mogą skorzystać z wynajmu kontenera na ecoexpress24.pl, aby pozbyć się takich odpadów jak:

  • czysty gruz, w tym cegły, beton, dachówki, mury, tynki i w niewielkim stopniu ceramika;
  • zmieszany gruz, zawierający domieszki ceramiki, glazury, złomu, tworzyw sztucznych oraz niewielką ilość folii malarskich (nie więcej niż 5%);
  • odpady poremontowe, które mogą zawierać złom, opakowania po materiałach budowlanych, drewno, folię malarską, siatki montażowe, styropian, narzędzia budowlane oraz tworzywa sztuczne;
  • odpady wielkogabarytowe, czyli m.in. meble, dywany, wykładziny, rury, panele, deski, duży sprzęt sportowy itp.

Nasi Klienci mogą wybierać między kontenerami o pojemności 2, 3, 5 lub 7 metrów sześciennych. Możliwe są także zakup worków Big-Bag na gruz i zamówienie usługi jego wywozu.

Ile kosztuje wynajem kontenera na odpady we Wrocławiu?

Chcesz poznać koszt wynajmu kontenera na odpady budowlane we Wrocławiu? Aby dowiedzieć się o cenie, wybierz kategorię odpadów budowlanych, które chcesz usunąć, oraz podaj dokładny adres dostawy kontenera.

Cena będzie uzależniona od rodzaju odpadów, pojemności kontenera, okresu wynajmu i liczby wynajętych kontenerów. Po podaniu tych informacji na stronie pojawią się dostępne kontenery wraz z aktualnymi cenami. Po wybraniu odpowiedniego kontenera, możesz przejść do procesu składania zamówienia, podając niezbędne informacje i dokonując płatności online.

 

do góry