Oława

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Oławie - Sprawdź ceny

Przejdź na stronę główną i wpisz dokładny adres podstawienia kontenera, odbioru odpadów oraz wywozu gruzu w Oławie.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

 

Oława jest położona we wschodniej części województwa dolnośląskiego. Tylko 27 kilometrów od Wrocławia. Znajduje się na szlaku komunikacyjnym Szczecin - Wrocław - Kraków.

Oława- z czego jest znana?

Z Oławy łatwo jest dostać się do Niemiec, Czech i centrum Polski. Warto jadąc gdzieś dalej zatrzymać się w tym urokliwym miasteczku. Jest to miejsce z prawie 800- letnią historią. Znajdują się w nim cenne zabytki architektury średniowiecznej oraz z okresu największej świetności Oławy, czyli początku XVIII wieku. Wtedy władał nią syn Jana III Sobieskiego (Jakub Sobieski). W mieście znajdują się też zabytki w stylu gotyckim, na przykład kościół pw. Matki Boskiej Pocieszenia w rynku.

Natomiast z zabytków z okresu baroku, warto podziwiać: kaplicę św. Rocha oraz XVIII-wieczny ratusz z czynnym zegarem figuralno-astronomicznym. To jedyny taki zegar w całej Europie. Aktualnie w odnowionym ratuszu działa Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna razem z czytelnią dla dzieci i dorosłych. Dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas, polecamy kompleks Basenów Miejskich „TERMY JAKUBA”. Znajdują się w nim liczne atrakcje. Zaplecze sportowo- rehabilitacyjne i gastronomiczne.

Wywóz gruzu Oława

Naszym zadaniem jest wywożenie gruzu, odpadów pobudowlanych oraz podstawianie do Ciebie kontenera na gruz Oława oraz innego rodzaju odpady. Tego rodzaju usługę świadczymy w następujących jednostkach funkcjonalno- przestrzennych w Oławie: Oława Centrum - Stare Miasto, Oława Śródmieście, Oława Zachód, Oława Zaodrze, Oława Przemysłowa, Oława Południe, Oława Nowy Otok, Oława Północ.

do góry