Świdnica

Sprawdź ile kosztuje wywóz odpadów w Świdnicy

Wpisz dokładną lokalizajcę - miasto i ulicę, np. Świdnica Sportowa 1. Następnie wybierz rodzaj odpadów.

 

Świdnica- zabytki i atrakcje

Jeżeli będziesz w województwie dolnośląskim to warto zrobić sobie taką wycieczkę objazdową po następujących miastach: Świdnicy, Wałbrzychu i Kłodzku. Są oddalone od siebie o maksymalnie kilkadziesiąt kilometrów. Świdnica wyróżnia się tym, że ma ponad 700-letnią historię. Nie dziwi, więc, że wszyscy turyści zachwycają się przepiękną Starówką, niecodziennym Rynkiem oraz wspaniałymi zabytkami. Jednym z nich jest 350-letni Kościół Pokoju, który został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Warto zobaczyć również Katedrę Św. Stanisława i Wacława z wysoką, strzelistą wieżą oraz Muzeum Dawnego Kupiectwa w zabytkowym Ratuszu.

Polecamy również odpoczynek przy fontannach na Rynku, szczególnie w upalny dzień. Oprócz zabytków w Świdnicy warto zwiedzić parki. Najsłynniejsze to: Park Centralny, Park Ułanów, Park Łukasińskiego, Park Młodzieżowy, Park Pionierów, Park Saperów, Park im. Gen. Sikorskiego, Park Strzelnica.

Gdzie działamy w Świdnicy?

Jesteśmy firmą zajmującą się wywozem gruzu oraz wynajmem kontenerów na gruz. Obsługujemy następujące osiedla w Świdnicy: Osiedle Kolonia, Osiedle Młodych, Osiedle Piastów, Osiedle Słowiańskie, Osiedle Zarzecze, Osiedle Zawiszów oraz Osiedle Zwierzynieckie. Ekspresowo dowozimy kontener pod wskazany przez Ciebie adres. Zamówienie usługi oraz opłata za nią odbywa się przez Internet.

Zobacz także nasze usługi w blisko położonych miastach: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Głogów

do góry