Puławy

Puławy są atrakcyjnym pod względem historycznym miastem w województwie lubelskim, położonym nad Wisłą, między Lublinem i Radomiem, blisko Kazimierza Dolnego.

Puławy, czyli polskie Ateny

Puławy zwyczajowo nazywane są ,,Polskimi Atenami”, ponieważ jest to bardzo rozwinięte miejsce, jeżeli chodzi o szeroko pojętą kulturę. Najważniejsze zabytki w Puławach to: Pałac Czartoryskich w Puławach (dostępny dla turystów, otacza go park krajobrazowy, zwiedzanie jest bezpłatne), Domek Gotycki (budowla w parku pałacowym), Świątynia Sybilli (Muzeum Izabeli Czartoryskiej, przepiękna budowla w parku pałacowym), Brama rzymska w parku pałacowym, Domek Żółty w parku pałacowym, Kościół Wniebowzięcia NMP (ufundowany przez Adama Czartoryskiego na początku XIX wieku), Kościół Św. Józefa. Największą atrakcją w Puławach jest Park Pałacowy.

Wynajem kontenerów i wywóz gruzu w Puławach

Wiemy, jak ważne w dzisiejszych czasach jest to, aby odpowiednio dbać o środowisko naturalne. Prowadzimy wywóz i ekologiczną utylizację śmieci w Puławach.

Z chęcią zabierzemy od Ciebie:

Na naszej stronie internetowej możesz przeczytać, jak zamówić kontener na gruz w Puławach i jak przygotować posesję do naszej wizyty. Można u nas również kupić worek na odpady Big Bag. Możesz do niego wrzucić czysty gruz, zmieszany gruz albo odpady pobudowlane. Odbierzemy go od Ciebie w wybranym terminie. Nie musisz się o nic martwić, dlatego koniecznie zamów nasze kontenery na gruz w Puławach.

do góry