Zamość

Zamość to miasto pełne historii.

Zamość to miasto na prawach powiatu w południowej części województwa lubelskiego, siedziba władz powiatu zamojskiego i gminy Zamość. Pod względem liczby ludności zajmuje w województwie 2 miejsce (64 788 mieszkańców), natomiast pod względem powierzchni plasuje się na 10 miejscu. Najwięcej obiektów zabytkowych znajduje się na Starym Mieście. Wyróżnia się tu rynek wielki, ratusz i kamienice ormiańskie. Warto też zobaczyć Pałac Zamoyskich. W Zamościu znajdują się liczne domy kultury, muzea, galerie, kino i biblioteki.

W jakich dzielnicach Zamościa wywozimy odpady?


Prowadzimy wywóz i utylizację gruzu w następujących dzielnicach Zamościa: Osiedle Janowice, Osiedle Karolówka, Osiedle Jana Kilińskiego, Majdan, Osiedle Nowe Miasto, Osiedle Orzeszkowej-Reymonta, Osiedle Partyzantów, Osiedle Planty, Osiedle Powiatowa, Osiedle Promyk, Osiedle Rataja, Osiedle Słoneczny Stok, Osiedle Stare Miasto, Osiedle Świętego Piątka, Osiedle Zamczysko oraz Osiedle Jana Zamoyskiego.

Jaką działalność prowadzimy?


Zajmujemy się odbiorem oraz wywozem śmieci w Zamościu. Utylizujemy gruz i odpady wielogabarytowe. Można u nas zamówić kontener przez Internet oraz od razu za niego zapłacić. Możesz u nas zamówić kontener na śmieci w Zamościu w bardzo różnych rozmiarach. Od 4 metrów sześciennych do nawet 30 metrów sześciennych. Gwarantujemy natychmiastowe dostarczenie kontenera na śmieci w Zamościu w wybranym przez Ciebie terminie. Oferowane przez nas płatności są w pełni bezpieczne. Zapraszamy do nas!

Usługi, które świadczymy w Zamośću to między innymi: Wywóz gruzu, Wywóz odpadów poremontowych, Transport gruzu, Wywóz odpadów, Kontenery na gruz, Wywóz odpadów pobudowlanych, Wynajem kontenerów na gruz.

Inne okoliczne miasta, w których świadczymy usługi wywozu gruzu to Lublin jak i Biała Podlaska.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

Zobacz inne miasta w tym rejonie: Lublin, Chełm, Biała Podlaska, Świdnik

do góry