Łęczna

Łęczna jest niewielkim, historycznym miastem, leżącym w województwie lubelskim, przy trasie nr 82, w rozwidleniu rzek Wieprza i Świnki.

Zabytki w Łęcznej

Nowa część miejscowości Łęczna jest rozwinięta i zadbana. Warto jednak podkreślić, że jej historyczny obszar w ostatnich latach został w dużym stopniu odnowiony. Miasto ma bardzo oryginalny układ urbanistyczny. Posiada aż trzy Rynki.

Najważniejsze zabytki w Łęcznej to: Kościół Św. Marii Magdaleny (renesansowy kościół z I połowy XVII wieku), Duża Synagoga (najlepiej zachowana synagoga w województwie lubelskim), Ratusz, Rynek, Domy zajezdne, Podzamcze, Dolina Dinozaurów (są tutaj betonowe, kilkumetrowe rzeźby dinozaurów, pierwsze z nich powstały w latach 70. XX wieku, a najnowsze w 2013 roku). W Łęcznej warto jeszcze zobaczyć Jeziora Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego, w szczególności jeżeli lubi się pływanie kajakiem.

Wywóz gruzu w Łęcznej

Nasza działalność polega na wywożeniu odpadów oraz ich utylizacji w sposób ekologiczny. Wynajmujemy również kontenery na gruz w Łęcznej. Działamy na następujących osiedlach w: Stare Miasto, osiedle Słoneczne, osiedle Pasternik, Śródmieście, osiedle Samsonowicza, osiedle Niepodległości, osiedle Bobrowniki, osiedle kolonia Trębaczów. Wystarczy do nas zadzwonić lub złożyć zamówienie na kontener przez Internet. Opłatę również można uiścić przez internet. Współpracujemy z platformą płatniczą PayU. S.A.. Możesz zapłacić przelewem elektronicznym, tradycyjnym lub kartą płatniczą. W razie pytań, prosimy o kontakt.

do góry