Lubartów

Lubartów to urocze miasteczko leżące w województwie lubelskim, nad rzeką Wieprz. Niedaleko znajduje się Kozłówka i Lublin, które również są atrakcyjne pod względem turystycznym.

Zabytki w Lubartowie

Najciekawsze zabytki w Lubartowie to: Pałac Sanguszków (obecnie siedziba władz miasta, za pałacem znajduje się XVIII-wieczny park z fontanną i stawem), Kościół Św. Anny (bazylika w stylu barokowym), Cmentarz Żydowski w Lubartowie (powstał w 1600 roku, zachowało się wiele zabytkowych macew), Kościół i klasztor Kapucynów. W niewielkiej odległości znajduje się Pałac Zamoyskich w Kozłówce (to kompleks pałacowo-parkowy i siedziba Muzeum Zamoyskich.
Natomiast jeżeli chodzi o pozostałe atrakcje w Lubartowie, to warto zwiedzić: Muzeum Regionalne w zabytkowym dworku, Kozłowiecki Park Krajobrazowy oraz jeziora Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego

Wywóz gruzu w Lubartowie

Prowadzimy firmę specjalizującą się w wywozie i utylizacji odpadów. Postawiliśmy na nowoczesność i wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Kontener na gruz w Lubartowie można szybko zamówić przez Internet bez wychodzenia z domu. Płatność również odbywa się drogą elektroniczną. Wybraliśmy gruz i odpady pobudowlane oraz odpady wielkogabarytowe, ponieważ z doświadczenia wiemy, że osobom fizycznym, wywiezienie ich na składowisko śmieci, sprawia największą trudność.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług.

Śmieci utylizujemy ekologicznie. Zawsze przyjedziemy na czas, w wyznaczonym przez Ciebie terminie po odbiór kontenera. Zapraszamy!

do góry