Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Biała Podlaska

Miasto dla którego porządek to priorytet

Biała Podlaska znajduje się w województwie lubelskim. Najważniejsze zabytki to: zespół pałacowo-parkowy Radziwiłłów z XVII w., eklektyczne kamieniczki z końca XIX i początku XX w. przy Placu Wolności i innych uliczkach w centrum, kościół pw. św. Anny z 1572, dawny zbór ariański, późnobarokowy pobazyliański kościół pw. Narodzenia NMP z poł. XVIII w., dawne miejsce przechowywania relikwii św. Jozafata Kuncewicza.

W jakich dzielnicach świadczymy usługi wynajęcia konternerów?


W Białej Podlaskiej działamy w następujących dzielnicach: Białka, Błonie, Kołychawa, Łuski, Pieńki, Serbinów, Sielczyk, Sidorki, Śródmieście oraz Wola.

W jakim zakresie prowadzimy naszą działalność?


Mówiąc najprościej zajmujemy się wywożeniem śmieci oraz ich utylizacją. Podstawiamy kontenery i zabierzemy od Ciebie na przykład gruz lub odpady gabarytowe. Zaletą naszej firmy jest to, że działamy bardzo szybko i dopasujemy się do Ciebie jeśli chodzi o termin. Utylizujemy śmieci w sposób bezpieczny i ekologiczny.

Ile kosztuje kontener na śmieci w Białej Podlaskiej?


Cena kontenera na śmieci w Białej Podlaskiej jest zależna od jego wielkości. W naszej ofercie posiadamy kontenery o wielkości od 4 metrów sześciennych do nawet 30 metrów sześciennych. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać kontener o właściwych rozmiarach. Możemy również pomóc przejść przez proces zamawiania go przez Internet. W razie jakichkolwiek pytań możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub przez Internet. Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy najtańsi w okolicy województwa lubelskiego.

do góry