Województwo śląskie

Gliwice

Gliwice to pełne zabytków i innych atrakcji historyczne miasto w województwie śląskim. Coś dla siebie znajdą również studenci, bo jest tu słynna Politechnika Śląska.

Co warto zobaczyć w Gliwicach?

Zamek w Gliwicach to warownia, która stanowiła element średniowiecznych obwarowań miejskich. Obecnie jest jednym z oddziałów Muzeum w Gliwicach. Kolejna atrakcja na naszej liście to Radiostacja w Gliwicach. Jest to najwyższy budynek w mieście. Po zmroku jest oświetlony. Katedra Św. Apostołów Piotra i Pawła w Gliwicach słynie z zabytkowych organów i koncertów organowych. Pozostałe atrakcje w Gliwicach to: Palmiarnia w Gliwicach (egzotyczne gatunki roślin i zwierząt), Piaskowa Dolina w Gliwicach (kompleks boisk wielofunkcyjnych), Centrum Wspinaczkowe "Fabryka Mocy", Park Fryderyka Chopina i Park Adama Mickiewicza, Marina Gliwice (rejsy i wypożyczalnia sprzętu wodnego).

Czym zajmujemy się w Gliwicach?

Oferujemy wywóz gruzu i wypożyczanie kontenerów na gruz. Aby jak najbardziej dopasować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, posiadamy kontenery w bardzo różnych rozmiarach. Od 1 metra kwadratowego do nawet 36 metrów kwadratowych. Mamy również Big Bagi, czyli ogromne worki na gruz. Aby zamówić kontener na gruz w naszej firmie należy podać termin, rodzaj odpadów i wielkość kontenera. Wywozimy nie tylko gruz, ale również odpady zmieszane, odpady budowlane, w tym gruz czysty i zanieczyszczony oraz papę. Chętnie pomożemy Ci wybrać właściwą wielkość kontenera. Zapraszamy do nas!

zobacz inne miasta w województwie
do góry