Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Zabrze

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Zabrze - Sprawdź ceny!

Wpisz dokładną lokalizajcę - miasto i ulicę. Następnie wybierz rodzaj odpadów.

Oferujemy wywóz gruzu w Zabrzu. Gwarantujemy szybkie dostarczenie oraz odbiór kontenera na gruz. Więcej informacji, na temat tego, jak działamy, znajdziesz poniżej.

Zabrze- atrakcje turystyczne

Zabrze mieści się w obrębie konurbacji górnośląskiej, pomiędzy Gliwicami i Bytomiem. Pierwsze wzmianki o tym mieście pochodzą z XIII wieku. W XIX wieku rozwinął się przemysł ciężki Powstała tutaj kopalnia węgla kamiennego oraz huta. Większość zabytków związana jest właśnie z przemysłem ciężkim i górnictwem. Warta odwiedzenia jest między innymi Zabytkowa Kopalnia Guido. Wycieczka po tym miejscu uświadomi Ci, jak kiedyś wyglądała praca w kopalni. Poza tym bardzo ciekawym zabytkiem jest również Skansen Królowa Luiza. Stanowi on część Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Dla osób, które lubią przyrodę polecamy Ogród Botaniczny, pełny różnorodnych gatunków roślin. Największy na Górnym Śląsku.

Czym się zajmujemy? Wynajem kontenerów w Zabrzu

Naszym celem jest pomoc Ci w wywozie śmieci i w wywozie gruzu w Zabrzu. Ecoexpress24.pl to jedyna platforma internetowa zajmująca się odbiorem odpadów, która działa w całej Polsce. Jesteśmy dostępni w największych miastach w województwie śląskim. Proces zamawiania kontenera na gruz w Zabrzu odbywa się przez panel klienta i jest bardzo intuicyjny. Płatność za nasze usługi odbywają się błyskawicznie przez internet. Nasi klienci są na bieżąco informowani o tym, na jakim etapie znajduje się realizacja zamówionych przez nich usług. Możesz przedłużyć wynajem kontenera nawet o 4 dni. Wielkość kontenera możesz swobodnie dopasować do Twoich potrzeb.

Wytwarzanie odpadów budowlanych wiąże się z obowiązkiem zapewnienia ich prawidłowego wywozu. Wyrzucanie ich do pojemników na śmieci komunalne lub na nielegalne wysypiska wiąże się ryzykiem otrzymania wysokich kar. Dlatego najkorzystniej jest powierzyć wywóz odpadów w Zabrzu profesjonalnej, posiadającej stosowne uprawnienia firmie. Jak to zrobić? Wynajmij kontener na odpady w Zabrzu na EcoExpress24.pl.

Wywóz śmieci Zabrze - korzyści z wynajmu kontenera

W czasie budowy, remontu, prac rozbiórkowych czy przeprowadzki generuje się sporą ilość różnych odpadów, którymi należy we właściwy sposób gospodarować. Część z nich nadaje się do przetworzenia i ponownego wykorzystania, inne ze względu na swoje niebezpieczne właściwości muszą być we właściwy sposób zutylizowane. Wynajem kontenera na odpady w Zabrzu to najprostszy sposób na to, aby Twoje odpady trafiły we właściwe miejsca - profesjonalna firma podstawi kontener we wskazane przez Ciebie miejsce w Zabrzu i okolicach, a po jego wypełnieniu i upływie okresu wynajmu odbierze odpady.

Wywóz gruzu Zabrze

Gruz to rodzaj odpadów budowlanych, które można przetworzyć i ponownie wykorzystać w np. jako kruszywo budowlane czy materiał wykorzystywany do wykładania nawierzchni parkingów. Wywóz odpadów w Zabrzu we współpracy z EcoExpress24.pl obejmuje prawidłowe gospodarowanie gruzem czystym i zmieszanym. Nasi Klienci z Zabrza i okolic mogą wynająć odpowiednie kontenery, w których mogą znaleźć się takie odpady, jak:

 • gruz czysty - cegły, beton, dachówki, tynki, mury, śladowa domieszka ceramiki;
 • gruz zmieszany - gruz czysty z maksymalnie 5% domieszką glazury i ceramiki, złomu, tworzyw sztucznych, opakowań po chemii budowlanej, opakowań szklanych i PET, mało zanieczyszczonych folii malarskich.

Wywóz śmieci Zabrze - odpady poremontowe i  pobudowlane

Wywóz śmieci w Zabrzu obejmuje też odbiór odpadów poremontowych i pobudowlanych. Są to odpady wytwarzane w czasie prac budowlanych i remontowych, ale nieklasyfikujące się jako gruz. Tego typu odpady również nie mogą trafić do pojemników na śmieci komunalne, dlatego każdy, kto je wytwarza, mam obowiązek zorganizowania ich prawidłowego wywozu.

Wynajem kontenera na odpady poremontowe w Zabrzu umożliwia prawidłowe pozbycie się takich śmieci, jak m.in.:

 • worki po materiałach budowlanych;
 • styropian (czysty i zabrudzony);
 • płyty kartonowo-gipsowe;
 • złom i profile metalowe;
 • drewno;
 • siatki montażowe zanieczyszczone klejem tynkiem;
 • narzędzia budowlane;
 • folie malarskie i ogrodowe;
 • wiaderka po cemencie i farbach;
 • tworzywa sztuczne, w tym butelki typu PET.

Odbiór odpadów Zabrze - gabaryty

Wywóz odpadów w Zabrzu obejmuje też gabaryty, czyli odpady, które ze względu na duży rozmiar, nie mogą trafiać do pojemników na śmieci komunalne. Dlatego na osobach, które wytwarzają gabaryty spoczywa obowiązek prawidłowego wywozu tych odpadów. Najłatwiej zrobić to, wynajmując kontener na odpady gabarytowe w Zabrzu. Mogą trafić do niego m.in. meble, rury, panele, deski, dywany i wykładziny, drzwi, rowery i duży sprzęt sportowy, zabawki o dużych rozmiarach.

Zabrze - kontenery na odpady z papy i wełny mineralnej

W czasie budowy, remontów czy rozbiórek mogą być wytarzane także odpady z papy czy wełny mineralnej. Klasyfikowane są one jako odpady niebezpieczne, dlatego każdy z nich wymaga właściwej utylizacji. EcoExpress24.pl oferuje w Zabrzu wynajem kontenerów na odpady z papy oraz wełny mineralnej. Właściwe kontenery można zamówić na naszej stronie.

do góry