Dąbrowa Górnicza

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Dąbrowie Górniczej - Sprawdź ceny!

Wpisz dokładną lokalizajcę - miasto i ulicę. Następnie wybierz rodzaj odpadów.

 

Jak zorganizować wywóz odpadów w Dąbrowie Górniczej?

W czasie prac budowlanych, remontów, przeprowadzek czy prac rozbiórkowych w mniejszej bądź większej ilości produkowane są odpady - Dąbrowa Górnicza to miejscowość, w której wywóz odpadów budowlanych może okazać się bardzo łatwy do zorganizowania. Wystarczy wynająć kontener na gruz lub inny rodzaj odpadów budowlanych. Kontenery na odpady w Dąbrowie Górniczej możesz wynająć na portalu ecoexpress24.pl.

Wynajem kontenera na odpady w Dąbrowie Górniczej - wygodny sposób pozbycia się śmieci

Wynajem kontenera na odpady w Dąbrowie Górniczej to najprostszy i najwygodniejszy sposób wywiązania się ze swojego obowiązku właściwego gospodarowania odpadami. Po tym, jak zamówisz kontener, zostanie od podstawiony przez profesjonalną firmę we pod wskazany adres. W Twojej gestii leży jedynie wypełnienie kontenera właściwym rodzajem śmieci przed upływem terminu wynajmu.

Po tym czasie nastąpi odbiór odpadów w Dąbrowie Górniczej. Trafią one na odpowiednie wysypiska, gdzie zostaną zutylizowane z zachowaniem niezbędnych środków bezpieczeństwa, lub na instalacje, gdzie zostaną poddane procesowi recyklingu.

W ten sposób wygodnie wywiązujesz się ze swojego obowiązku, unikając ryzyka otrzymania kary za niewłaściwe gospodarowanie odpadami. Nie musisz również trudzić się z samodzielnym wywozem odpadów do PSZOK-ów, co mogłoby stanowić trudne wyzwanie logistyczne.

Odbiór odpadów Dąbrowa Górnicza - co wywozimy?

Wywóz odpadów w Dąbrowie Górniczej obejmuje odbiór następujących rodzajów odpadów budowlanych:

 • gruz czysty - gruz ceglany i betonowy, dachówki, mury i tynki, niewielka ilość ceramiki;
 • gruz zmieszany - gruz z maksymalnie 5% domieszką ceramiki, glazury, złomu, szkła, tworzyw sztucznych, opakowań PET, mało zanieczyszczonych folii malarskich;
 • odpady poremontowe - w kontenerze mogą znaleźć się złom, opakowania po materiałach budowlanych, drewno, folia malarska, siatki montażowe, styropian, narzędzia budowlane, tworzywa sztuczne;
 • gabaryty - wywóz odpadów wielkogabarytowych w Dąbrowie Górniczej pozwala pozbyć się tak śmieci, jak np. panele, meble, dywany i wykładziny, rury, drzwi, wanny i zlewozmywaki;
 • papa;
 • wełna mineralna.

W Dąbrowie Górniczej dostępne są kontenery o pojemnościach: 3, 5, 7, 10, 20, 30 m3. Jeśli wynajem kontenera nie jest dla Ciebie uzasadniony ekonomicznie, np. z powodu wytwarzania niewielkiej ilości odpadów, możesz zdecydować się na zakup worka Big-Bag i zakupić usługę jego odbioru.

Zamów kontener na odpady w Dąbrowie Górniczej na ecoexpress24.pl

Jak zamówić kontener na odpady w Dąbrowie Górniczej? Wystarczy, że skorzystasz z naszego serwisu - bez konieczności zakładania konta i logowania się. Postępuj wg następujących kroków:

 • określ dokładną lokalizację i wskaż rodzaj odpadów, które mają zostać odebrane;
 • wybierz kontenery spośród dostępnych w Twojej lokalizacji;
 • przejdź do zamówienia i podaj niezbędne informacje: m.in. dane adresowe, dane kontaktowe, dane do faktury, liczbę kontenerów, termin wynajmu kontenera;
 • przejdź o opłacenia zamówienia online;
 • przygotuj dojazd od posesji i miejsce na postawienie kontenera.

Po zaksięgowaniu wpłaty usługa zostanie przekazana do realizacji.

Zobacz inne miasta w tym regionie: Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Zabrze, Bielsko-Biała, Rybnik, Tychy

do góry