Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Dąbrowa Górnicza

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Dąbrowie Górniczej - Sprawdź ceny!

Wpisz dokładną lokalizajcę - miasto i ulicę. Następnie wybierz rodzaj odpadów.

Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza jest położona na Wyżynie Śląskiej, na wschodnim krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), w Zagłębiu Dąbrowskim. Najważniejsze zabytki w Dąbrowie Górniczej to: Bazylika Najświętszej Maryi Panny Anielskiej z lat 1875, 1898-1912 (ul. Królowej Jadwigi), Pałac Kultury Zagłębia zbudowany po 1950 (ul. Wolności), Kościół par. pw. Narodzenia NMP i św. Antoniego z Padwy z XVII w., w Gołonogu, Młyn z XVIII w. w Ratanicach, Kaplica z XVIII w. w Trzebisławicach oraz Drewniana kaplica z XVIII w., przebudowana w 1802, w dzielnicy Ujejsce. Liczba mieszkańców w Dąbrowie Górniczej systematycznie spada.

Które dzielnice w Dąbrowie Górniczej obsługujemy?

Wywozimy śmieci i odpady w następujących dzielnicach w Dąbrowie Górniczej: Błędów, Bugaj, Kuźniczka Nowa, Łazy, Łęka, Łosień, Marianki, Okradzionów, Ratanice, Sikorka, Strzemieszyce Małe, Strzemieszyce Wielkie, Trzebiesławice, Trzebyczka, Tucznawa, Ujejsce, Ząbkowice, Antoniów, Reden oraz Gołonóg.

Czym się zajmujemy w Dąbrowie Górniczej - wywóz i utylizacja odpadów

Jesteśmy firmą oferującą wywóz, odbiór oraz utylizację śmieci w Dąbrowie Górniczej. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, więc bardzo dużą wagę przykładamy do terminowości. U nas klient sam wybiera, w jakim terminie ma być do niego podstawiony kontener na śmieci. Koszt wynajęcia kontenera w Dąbrowie Górniczej w naszej firmie to minimum 360 zł. Umożliwiamy również przedłużenie terminu wynajęcia kontenera. Rozumiemy, że gdy na przykład wynajmujesz kontener na gruz, to czasami remont się przedłuży. Zapraszamy do współpracy!

Sprawdź też inne przykładowe miasta w których możesz zamówić kontener w województwie śląskim.

do góry