Katowice

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Katowicach - Sprawdź ceny

Przejdź na stronę główną i wpisz dokładny adres podstawienia kontenera oraz odbioru odpadów.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

Wywóz odpadów Katowice - jak to zorganizować?

Jeśli realizujesz inwestycje budowlane albo prowadzisz remont, będziesz musiał zmierzyć się z obowiązkiem prawidłowego zagospodarowania odpadów wytworzonych podczas robót. Zarówno firmy budowlane i remontowe, jak i osoby fizyczne mogą rozwiązać ten problem w prosty i korzystny sposób - wynajmując kontener na odpady w Katowicach.

Korzyści z wynajmu kontenera na odpady w Katowicach

Wywóz odpadów w Katowicach może być zadaniem bardzo łatwym do wykonania. Jeśli zdecydujesz się na wynajem kontenera, profesjonalna firma odbierze podstawi go we wskazane miejsce, a po wypełnieniu go właściwym rodzaje odpadów i upływie okresu wynajmu odbierze. Odpady zostaną przetransportowane na instalacje, gdzie zostaną poddane procesom utylizacji lub recyklingu.

Odbiór odpadów w Katowicach przez profesjonalną firmę to możliwość uniknięcia trudnego wyzwania logistycznego, jakim jest samodzielny wywóz odpadów do Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Dodatkową przeszkodą może być to, że w gminnych PSZOK-ach nierzadko występują ograniczenia infrastrukturalne, uniemożliwiające przyjmowania dużych gabarytów czy odpadów niebezpiecznych.

Wywóz odpadów w Katowicach przez profesjonalną firmę to gwarancja tego, że zostaną one zagospodarowane w odpowiedni sposób, tj. z myślą o ochronę środowiska naturalnego, a także za zachowaniem wszelkich obowiązujących przepisów. Dzięki temu unikniesz ryzyka otrzymania wysokiej kary za nieprawidłowe pozbywanie się odpadów.

Odbiór odpadów w Katowicach - jakich odpadów pozbędziesz się z ecoexpress24.pl?

Wywóz odpadów w Katowicach z ecoexpress24.pl umożliwia pozbycie się następujących kategorii odpadów:

  • czysty gruz - cegła, beton, dachówki, tynki, a także niewielka ilość ceramiki;
  • gruz zmieszany - gruz z niewielką domieszką ceramiki, glazury, szkła, tworzyw sztucznych, opakowań PET oraz niezbyt zanieczyszczonych folii malarskich;
  • odpady poremontowe - w kontenerze można pozostawić złom, opakowania po materiałach budowlanych, drewno, folię malarską, narzędzia budowlane oraz tworzywa sztuczne;
  • gabaryty - wywóz odpadów wielkogabarytowych pozwala pozbyć się mebli, paneli, wykładzin, rur, drzwi, wanien i zlewozmywaków;
  • wełna mineralna i papy - są to odpady o szkodliwych właściwościach, w związku z czym muszą zostać zutylizowane w odpowiedni sposób. Wymagają wykorzystania osobnych kontenerów.

Ile kosztuje wywóz odpadów w Katowicach?

Ceny odbioru odpadów w Katowicach zaczynają się od około 800 zł - jest to koszt wynajmu kontenera na czysty gruz o pojemności 3 metrów sześciennych. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że całkowity koszt usługi zależy od kilku czynników, takich jak:

  • rodzaj odpadów - na cenę usługi wpływają koszty utylizacji lub recyklingu odpadów danej kategorii;
  • wielkość kontenera - w Katowicach dostępne są kontenery o pojemnościach 3,5,7,10,20 lub 30 metrów sześciennych, większe pojemniki wiążą się z wyższą ceną;
  • lokalizacja - ceny mogą różnić się w poszczególnych dzielnicach miasta;
  • okres wynajmu - standardowa cena obejmuje wynajem kontenera na 4 dni, w przypadku konieczności wydłużenia tego okresu doliczana jest dodatkowa opłata;
  • liczba kontenerów.

Jeśli poznać dostępne w Twojej lokalizacji kontenery na odpady w Katowicach oraz obowiązujące ceny, w formularzu wpisz dokładny adres oraz określ rodzaj odpadów, których chcesz się pozbyć.

Wywóz odpadów w Katowicach - w jakich dzielnicach działamy?

Możesz być pewien, że odbierzemy od Ciebie odpady w Katowicach, jeżeli mieszkasz w jednej z wymienionych niżej dzielnic: Śródmieście, Os. Paderewskiego - Muchowiec, Koszutka, Bogucice, Załęże, Osiedle Witosa, Osiedle Tysiąclecia, Dąb. Wełnowiec-Józefowiec, Załęska Hałda-Brynów, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Ligota-Panewniki, Zawodzie, Dąbrówka Mała, Szopienice-Burowiec, Janów-Nikiszowiec, Giszowiec, Murcki, Piotrowice-Ochojec, Zarzecze, Kostuchna. Podlesie.

 

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

 

Zobacz inne miasta w tym regionie: Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Zabrze, Bielsko-Biała, Rybnik, Tychy

do góry