Rybnik

Usługi wywozu gruzu i odpadów w Rybniku

Wpisz dokładną lokalizajcę - miasto i ulicę, np. Rybnik Śląska 1.

Następnie wybierz rodzaj odpadów.

 

Wywóz gruzu i odpadów Rybnik

Realizujesz w Rybniku roboty budowlane, remonty lub prace rozbiórkowe? Przeprowadzasz się lub robisz generalne porządki w domu, garażu lub piwnicy? Szukasz w związku z tym wygodnego sposobu na wywóz odpadów pobudowlanych w Rybniku? Skorzystaj z możliwości wynajmu kontenera na odpady za pośrednictwem portalu ecoexpress24.pl. Dowiedz się, jakie odpady możesz zagospodarować, korzystając z naszych usług i sprawdź, jak przebiega wynajem kontenera na odpady w Rybniku.

Wywóz gruzu Rybnik

Prace budowlane, remontowe i rozbiórkowe generują odpady w postaci gruzu. Jest to rodzaj odpadów, których nie można wyrzucać do ogólnych pojemników na śmieci komunalne. Obowiązkiem osób, które wytwarzają odpady z gruzu jest zapewnienie zgodnego z przepisami wywozu gruzu i właściwego zagospodarowania tymi odpadami. Na ecoexpress24.pl możesz wynająć kontener na gruz, z uwzględnieniem kontenerów na:

 • gruz czysty, czyli gruz betonowy i ceglany (możliwa niewielka domieszka ceramiki), dachówki, tynki i mury;
 • gruz zmieszany, czyli gruz z maksymalnie 5% domieszką odpadów, takich jak ceramika, glazura, złom, tworzywa sztuczne, mało zabrudzone folie malarskie, opakowanie PET oraz szkło.

Zapewniamy właściwą utylizację gruzu i dostarczenie odpadów do punktów zajmujących się przetwórstwem tego materiału do ponownego wykorzystania.

Wywóz odpadów poremontowych Rybnik

Na portalu ecoexpress24.pl możesz zamówić też wywóz odpadów pobudowlanych w Rybniku. Są to odpady obejmujące materiały budowlane oraz opakowania po produktach, które nie mogą być wyrzucane do ogólnodostępnych pojemników na śmieci komunalne. Należą do nich m.in.:

 • płyty kartonowo-gipsowe;
 • folie malarskie i ogrodowe;
 • siatki montażowe zanieczyszczone klejem tynkiem;
 • styropian (czysty i zabrudzony);
 • wiaderka po cemencie i farbach;
 • worki po materiałach budowlanych;
 • złom i profile metalowe;
 • drewno;
 • narzędzia budowlane;
 • tworzywa sztuczne, w tym butelki typu PET.

Wynajem kontenera na odpady pobudowalne w Rybniku to najprostszy sposób a wywiązanie się z obowiązku właściwego zagospodarowania tego typu odpadami. Dzięki skorzystaniu z usługi nie musisz martwić się o samodzielny wywóz odpadów do PSZOK-u lub otrzymanie wysokiego mandatu za niezgodne z przepisami wyrzucanie odpadów.

Odbiór innych odpadów Rybnik

Wynajem kontenera na odpady w Rybniku umożliwia też pozbycie się innych odpadów, jakie mogą być wytwarzane w czasie remontów, generalnych porządków, przeprowadzek, rozbiórek czy prac budowlanych. Korzystając z usługi możesz pozbyć się nie tylko gruzu i odpadów poremontowych, ale też papy, wełny mineralnej i gabarytów. Każdy z wymienionych rodzajów odpadów wymaga osobnego kontenera.

Wynajem kontenera na odpady - jak zamówić wywóz odpadów w Rybniku?

Wynajem kontenera na odpady w Rybniku o proces łatwy i intuicyjny. W znajdującym się na stronie formularzu wystarczy wskazać dokładny adres nieruchomości i wybrać rodzaj odpadów, które mają zostać wywiezione, a następnie sprawdzić dostępność kontenerów w danej lokalizacji.

Po przejściu do zamówienia wystarczy podać niezbędne informacje (m.in. dane kontaktowe i adresowe, datę podstawienia i odbioru kontenera, a także liczbę wynajmowanych kontenerów), a następnie przejść do płatności online. Usług wynajmu kontenera zostanie przekazana do realizacji niezwłocznie po otrzymaniu przez nas wpłaty.

Zobacz inne miasta w tym regionie: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Zabrze, Bielsko-Biała, Tychy

do góry