Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Rybnik

Usługi wywozu gruzu i odpadów w Rybniku

Wpisz dokładną lokalizajcę - miasto i ulicę, np. Rybnik Śląska 1.

Następnie wybierz rodzaj odpadów.

Rybnik to bardzo dobrze zarządzane i zielone miasto na Śląsku. Zdobyło I miejsce w konkursie "Zielone Miasto 2000". Rybnik nazywany jest bardzo pięknie ,,miastem kwiatów i ogrodów.”

Najważniejsze zabytki w Rybniku

Rybnik jest rajem dla rowerzystów. Znajduje się tutaj najdłuższa sieć ścieżek rowerowych w Polsce. Ma aż 100 km. Ścieżka prowadzi aż do ogromnego parku krajobrazowego Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich. W Rybniku warto zobaczyć przede wszystkim Zamek, którzy znajduje się przy Mikołaja Kopernika 2. Początki tego zamku datuje się na przełom XII i XIII wieku. Jest to budynek reprezentujący styl późnobarokowy oraz klasycystyczny. Obecnie mieści się w nim siedziba Sądu Rejonowego. Jeżeli lubisz zwiedzać kościoły, to z pewnością zainteresuje Cię również Stary kościół w Rybniku (kościół Matki Boskiej Bolesnej). Warto obejrzeć w nim między innymi późnogotyckie płaskorzeźby.

Pozostałe atrakcje w Rybniku to: Zalew Rybnicki (doskonałe miejsce do wycieczek i uprawiania sportów wodnych), Rybnicki Park Atrakcji (spodoba się dzieciom, znajduje się tutaj Dino Park i Kraina Bajek), korty tenisowe w Rybniku (można uczyć się gry na różnym poziomie zaawansowania).

Gdzie działamy w Rybniku?

W Rybniku zajmujemy się wywozem gruzu. Wiemy, że samodzielnie pozbycie się gruzu jest dość trudne, więc chętnie Ci w tym pomożemy. Gdzie działamy? Możesz zamówić kontener na gruz z następujących dzielnicach w Rybniku: Boguszowice Osiedle, Boguszowice Stare, Chwałowice, Chwałęcice, Golejów, Gotartowice, Grabownia, Kamień, Kłokocin, Ligota - Ligocka Kuźnia, Meksyk, Niedobczyce, Niewiadom, Maroko-Nowiny, Ochojec, Orzepowice, Paruszowiec-Piaski, Popielów, Radziejów, Rybnicka Kuźnia, Rybnik - Północ, Smolna, Śródmieście, Stodoły, Wielopole, Zamysłów oraz Zebrzydowice.

do góry