Tychy

Wywóz gruzu i innych odpadów w Tychach

Wpisz dokładną lokalizajcę - miasto i ulicę,następnie wybierz rodzaj odpadów.

Tychy to jedno z większych miast Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Cały czas się rozwija i realizowane są nowe inwestycje. Uwagę zwraca doskonale zachowana zieleń miejska. 

 

Wywóz odpadów Tychy - wywiąż się ze swojego obowiązku

Realizujesz inwestycje budowlane lub prowadzisz prace remontowe w Tychach? Pamiętaj o tym, że Twoim obowiązkiem jest zapewnienie prawidłowego wywozu powstałych w wyniku prac odpadów budowlanych. Nie wyrzucaj odpadów budowlanych do ogólnodostępnych pojemników na śmieci komunalne lub na dzikie wysypiska - jest to nielegalne, a także może stanowić zagrożenia dla środowiska i zdrowia ludzi oraz zwierząt, bowiem niektóre odpady budowlane mogą mieć właściwości niebezpieczne.

Za nieprawidłowe gospodarowanie odpadami grożą wysokie kary, dlatego w Twoim interesie jest zapewnienie prawidłowego wywozu odpadów w Tychach. Możesz zrobić to za pomocą serwisu ecoexpress24.pl.

Kontener na gruz Tychy - jak go zorganizować?

Oferujemy wynajem kontenerów na odpady w Tychach. Jest to najwygodniejsza forma wywozu odpadów, ponieważ nie wymaga od Ciebie angażowania się w skomplikowane procesy logistyczne. Profesjonalna firma podstawi kontener pod wskazany przez Ciebie adres, a po upływie okresu wynajmu odbierze go i wywiezie odpady w odpowiednie miejsca, np. na właściwe wysypiska lub na instalacje, gdzie odpady zostaną zrecyklingowe. Po Twojej stronie leży tylko wypełnienie kontenera właściwym rodzajem odpadów.

Jak zamówić kontener na gruz w Tychach? W tym celu:

  • wskaż dokładny adres, pod którym ma zostać postawiony kontener i określ rodzaj odpadów, których chcesz się pozbyć;
  • zapoznaj się z listą kontenerów dostępnych w Twojej lokalizacji i wybierz właściwy pojemnik;
  • przejdź do zamówienia, gdzie podasz niezbędne informacje (np. dane adresowe i  kontaktowe, dane do faktury, okres wynajmu kontenera, liczba kontenerów);
  • opłać zamówienie za pomocą wybranej metody płatności online.

Kiedy Twoja wpłata zostanie zaksięgowana, niezwłocznie przekażemy usługę do realizacji.

Odbiór odpadów w Tychach - jakich śmieci możesz się pozbyć?

Jakie odpady wywozimy w lokalizacji Tychy? Odpady wielkobarytowe, gruz, odpady pobudowlane, a także wełna mineralna i papa - wywóz tego rodzaju odpadów w Tychach nie powinien zatem stanowić dla Ciebie żadnej przeszkody. Wystarczy wynająć odpowiedni kontener. Jakie odpady mogą znaleźć się w kontenerach na poszczególne rodzaje odpadów budowlanych?

  • Gruz czysty - do kontenera na gruz w Tychach możesz wrzucać gruz ceglany i betonowy, dachówki, mury i tynki, śladową ilość ceramiki.
  • Gruz zmieszany - w pojemnikach na gruz zmieszany może znaleźć gruz z maksymalnie 5% domieszką ceramiki, glazury, złomu, szkła, tworzyw sztucznych, opakowań PET, mało zanieczyszczonych folii malarskich.
  • Odpady poremontowe - w kontenerze mogą znaleźć się złom, opakowania po materiałach budowlanych, drewno, folia malarska, siatki montażowe, styropian, narzędzia budowlane, tworzywa sztuczne;
  • Odpady wielkogabarytowe - w Tychach wywóz gabarytów pozwala pozbyć się tak śmieci, jak np. panele, meble, dywany i wykładziny, ramy okienne, rury, drzwi, wanny i zlewozmywaki;
  • Wełna mineralna i papa - jako odpady niebezpieczne wymagają wykorzystania osobnych kontenerów, w których są transportowane do miejsc utylizacji.

Wywóz gruzu Tychy - cena

Ile kosztuje wywóz odpadów w Tychach? Cena usługi zależy przede wszystkim od rodzaju odpadów - niektóre z nich mogą zostać przetworzone, inne wymagają specjalnej utylizacji, stąd koszty wywozu poszczególnych rodzajów odpadów budowlanych mogą się różnić. Na cenę wpływają także: lokalizacja, pojemność kontenera, liczba kontenerów oraz długość okresu wynajmu kontenerów.

Zobacz inne miasta w tym regionie: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Zabrze, Bielsko-Biała, Rybnik

do góry