Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Tychy

Wywóz gruzu i innych odpadów w Tychach

Wpisz dokładną lokalizajcę - miasto i ulicę,następnie wybierz rodzaj odpadów.

Tychy to jedno z większych miast Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Cały czas się rozwija i realizowane są nowe inwestycje. Uwagę zwraca doskonale zachowana zieleń miejska.

Co warto zobaczyć w Tychach?

Przede wszystkim Browar w Tychach, w którym można podejrzeć, jak warzy się prawdziwe piwo. Dziś Browar jest części Tyskiego Muzeum Piwowarstwa. Tyskie Browarium leży na Szlaku Zabytków Techniki. Pozostałe warte uwagi zabytki to: Kościół Św. Marii Magdaleny, Rynek, Teatr Mały i Zameczek Myśliwski. Jednak Tychy to nie tylko miejsca historyczne. Znajduje się w nich między innymi: Jezioro Paprocany (z przystanią kajakową i sprzętem przyłwającym, polem namiotowym, plażą oraz boiskami sportowymi). Natomiast Park Linowy Paprocany, jest przystosowane do dzieci od 120 cm wzrostu. Dzieciom na pewno spodobają się w Tychach liczne trasy rowerowe oraz lodowisko.

Nasza oferta wywozu gruzu i odpadów w Tychach

Jesteśmy firmą zajmującą się wywożeniem gruzu i utylizacją odpadów w Tychach, w tym odpadów niebezpiecznych oraz pobudowlanych. Jeżeli masz do wywiezienia na przykład gruz, to wystarczy zamówić u nas kontener na gruz i już nie musisz się niczym przejmować my zajmiemy się resztą. Można u nas przedłużyć wynajem kontenera na gruz w Tychach nawet o 4 dni. Dzięki temu, że w naszej ofercie mamy bardzo duży wybór kontenerów na gruz, to z pewnością wybierzesz coś odpowiedniego. Polecamy również Big Bagi, czyli ogromne worki na gruz. Zamówienie u nas kontenera jest możliwe przez aplikację mobilną oraz przez stronę internetową. Zajmie Ci to nie dłużej niż parę minut.

Jak działa wywóz odpadów w Tychach?

Jeżeli chcesz pozbyć się odpadów budowlanych, wywóz śmieci w Tychach może być niezwykle wygodny dzięki opcji wynajmu kontenerów dostępnych na stronie Eco Express24.pl. Wystarczy złożyć zamówienie na odpowiedni kontener dla wybranych odpadów, a profesjonalna firma dostarczy go w wyznaczone miejsce. Po zapełnieniu kontenera odpadami i upływie terminu wynajmu, zostanie on odebrany, a odpady zostaną przekazane do odpowiednich miejsc, gdzie zostaną właściwie przetworzone lub zutylizowane.

Jakie rodzaje odpadów budowlanych można usunąć z EcoExpress24.pl w ramach wywozu śmieci w Tychach?

Usługa wywozu śmieci w Tychach oferowana przez EcoExpress24.pl obejmuje odpady budowlane różnych kategorii. Co możesz wrzucać do wynajętych na naszej stronie kontenerów?

  • Czysty gruz - cegły, beton, mury, tynki, dachówki (z dopuszczalnym minimalnym udziałem ceramiki).
  • Zmieszany gruz - gruz z domieszką ceramiki, glazury, złomu, opakowań po materiałach budowlanych (takich jak szkło, PET, wiaderka), nieznacznie zanieczyszczonych folii malarskich.
  • Odpady po remoncie i budowie - na przykład płyty kartonowo-gipsowe, złom, styropian, drewno, siatki montażowe, narzędzia, folie malarskie i ogrodowe, opakowania po materiałach budowlanych.
  • Odpady wielkogabarytowe - meble, rury, deski, panele, duży sprzęt sportowy i zabawki, stolarka okienna i drzwiowa.

 

 • Odpady z wełny mineralnej.

 

 • Odpady z papy.

Dla każdego rodzaju odpadów budowlanych konieczne jest wynajęcie oddzielnego kontenera. Wynika to z faktu, że różne rodzaje odpadów mogą być poddane przetworzeniu i ponownemu wykorzystaniu lub wymagają odpowiedniego utylizacji z uwzględnieniem szczególnych obowiązujących przepisów dotyczących bezpieczeństwa.

Ile kosztuje wywóz odpadów budowlanych w Tychach?

Koszt wynajmu kontenera na odpady w Tychach zależy od kilku czynników, takich jak lokalizacja, rodzaj odpadów, pojemność kontenera oraz okres wynajmu. Jeśli chcesz poznać cenę wywozu odpadów w Tychach, określ:

 • dokładną lokalizację;
 • rodzaj odpadów które chcesz usunąć;
 • pojemność kontenera (wybór spośród dostępnych);
 • czas wynajmu kontenera.

Dlaczego warto wynająć kontener na odpady w Tychach?

Prawidłowe zagospodarowanie odpadami budowlanymi to Twoja odpowiedzialność, dlatego nie możesz ich wyrzucać do pojemników na odpady komunalne ani na nielegalne wysypiska pod groźbą otrzymania wysokich kar. Samodzielne wywożenie odpadów w Tychach do PSZOK (Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych) może być problematyczne ze względu na logistykę, a nie każdy punkt posiada odpowiednią infrastrukturę do przyjmowania niektórych rodzajów odpadów, takich jak odpady niebezpieczne. Dlatego najkorzystniej jest wynająć kontener i powierzyć gospodarowanie odpadami profesjonalnej firmie. Wynajmując kontener na odpady w Tychach, masz pewność, że odpady budowlane zostaną prawidłowo zutylizowane lub poddane recyklingowi.

Wywóz odpadów Tychy - wywiąż się ze swojego obowiązku

Realizujesz inwestycje budowlane lub prowadzisz prace remontowe w Tychach? Pamiętaj o tym, że Twoim obowiązkiem jest zapewnienie prawidłowego wywozu powstałych w wyniku prac odpadów budowlanych. Nie wyrzucaj odpadów budowlanych do ogólnodostępnych pojemników na śmieci komunalne lub na dzikie wysypiska - jest to nielegalne, a także może stanowić zagrożenia dla środowiska i zdrowia ludzi oraz zwierząt, bowiem niektóre odpady budowlane mogą mieć właściwości niebezpieczne.

Za nieprawidłowe gospodarowanie odpadami grożą wysokie kary, dlatego w Twoim interesie jest zapewnienie prawidłowego wywozu odpadów w Tychach. Możesz zrobić to za pomocą serwisu ecoexpress24.pl.

Kontener na gruz Tychy - jak go zorganizować?

Oferujemy wynajem kontenerów na odpady w Tychach. Jest to najwygodniejsza forma wywozu odpadów, ponieważ nie wymaga od Ciebie angażowania się w skomplikowane procesy logistyczne. Profesjonalna firma podstawi kontener pod wskazany przez Ciebie adres, a po upływie okresu wynajmu odbierze go i wywiezie odpady w odpowiednie miejsca, np. na właściwe wysypiska lub na instalacje, gdzie odpady zostaną zrecyklingowe. Po Twojej stronie leży tylko wypełnienie kontenera właściwym rodzajem odpadów.

Jak zamówić kontener na gruz w Tychach? W tym celu:

 • wskaż dokładny adres, pod którym ma zostać postawiony kontener i określ rodzaj odpadów, których chcesz się pozbyć;
 • zapoznaj się z listą kontenerów dostępnych w Twojej lokalizacji i wybierz właściwy pojemnik;
 • przejdź do zamówienia, gdzie podasz niezbędne informacje (np. dane adresowe i  kontaktowe, dane do faktury, okres wynajmu kontenera, liczba kontenerów);
 • opłać zamówienie za pomocą wybranej metody płatności online.

Kiedy Twoja wpłata zostanie zaksięgowana, niezwłocznie przekażemy usługę do realizacji.

Odbiór odpadów w Tychach - jakich śmieci możesz się pozbyć?

Jakie odpady wywozimy w lokalizacji Tychy? Odpady wielkobarytowe, gruz, odpady pobudowlane, a także wełna mineralna i papa - wywóz tego rodzaju odpadów w Tychach nie powinien zatem stanowić dla Ciebie żadnej przeszkody. Wystarczy wynająć odpowiedni kontener. Jakie odpady mogą znaleźć się w kontenerach na poszczególne rodzaje odpadów budowlanych?

 • Gruz czysty - do kontenera na gruz w Tychach możesz wrzucać gruz ceglany i betonowy, dachówki, mury i tynki, śladową ilość ceramiki.
 • Gruz zmieszany - w pojemnikach na gruz zmieszany może znaleźć gruz z maksymalnie 5% domieszką ceramiki, glazury, złomu, szkła, tworzyw sztucznych, opakowań PET, mało zanieczyszczonych folii malarskich.
 • Odpady poremontowe - w kontenerze mogą znaleźć się złom, opakowania po materiałach budowlanych, drewno, folia malarska, siatki montażowe, styropian, narzędzia budowlane, tworzywa sztuczne;
 • Odpady wielkogabarytowe - w Tychach wywóz gabarytów pozwala pozbyć się tak śmieci, jak np. panele, meble, dywany i wykładziny, ramy okienne, rury, drzwi, wanny i zlewozmywaki;
 • Wełna mineralna i papa - jako odpady niebezpieczne wymagają wykorzystania osobnych kontenerów, w których są transportowane do miejsc utylizacji.

Wywóz gruzu Tychy - cena

Ile kosztuje wywóz odpadów w Tychach? Cena usługi zależy przede wszystkim od rodzaju odpadów - niektóre z nich mogą zostać przetworzone, inne wymagają specjalnej utylizacji, stąd koszty wywozu poszczególnych rodzajów odpadów budowlanych mogą się różnić. Na cenę wpływają także: lokalizacja, pojemność kontenera, liczba kontenerów oraz długość okresu wynajmu kontenerów.

do góry