Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Tychy

Wywóz gruzu i innych odpadów w Tychach

Wpisz dokładną lokalizajcę - miasto i ulicę,następnie wybierz rodzaj odpadów.

Tychy to jedno z większych miast Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Cały czas się rozwija i realizowane są nowe inwestycje. Uwagę zwraca doskonale zachowana zieleń miejska.

Co warto zobaczyć w Tychach?

Przede wszystkim Browar w Tychach, w którym można podejrzeć, jak warzy się prawdziwe piwo. Dziś Browar jest części Tyskiego Muzeum Piwowarstwa. Tyskie Browarium leży na Szlaku Zabytków Techniki. Pozostałe warte uwagi zabytki to: Kościół Św. Marii Magdaleny, Rynek, Teatr Mały i Zameczek Myśliwski. Jednak Tychy to nie tylko miejsca historyczne. Znajduje się w nich między innymi: Jezioro Paprocany (z przystanią kajakową i sprzętem przyłwającym, polem namiotowym, plażą oraz boiskami sportowymi). Natomiast Park Linowy Paprocany, jest przystosowane do dzieci od 120 cm wzrostu. Dzieciom na pewno spodobają się w Tychach liczne trasy rowerowe oraz lodowisko.

Nasza oferta wywozu gruzu i odpadów w Tychach

Jesteśmy firmą zajmującą się wywożeniem gruzu i utylizacją odpadów w Tychach, w tym odpadów niebezpiecznych oraz pobudowlanych. Jeżeli masz do wywiezienia na przykład gruz, to wystarczy zamówić u nas kontener na gruz i już nie musisz się niczym przejmować my zajmiemy się resztą. Można u nas przedłużyć wynajem kontenera na gruz w Tychach nawet o 4 dni. Dzięki temu, że w naszej ofercie mamy bardzo duży wybór kontenerów na gruz, to z pewnością wybierzesz coś odpowiedniego. Polecamy również Big Bagi, czyli ogromne worki na gruz. Zamówienie u nas kontenera jest możliwe przez aplikację mobilną oraz przez stronę internetową. Zajmie Ci to nie dłużej niż parę minut.

do góry