Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski jest miejscowością w województwie świętokrzyskim, leżącą na wschód od Kielc, blisko Opatowa, przy trasie numer 9, nad rzeką Kamienną.

Zabytki w Ostrowcu Świętokrzyskim

Pierwszym zabytkiem jest Kolegiata Św. Michała Archanioła. Jest to neobarokowa budowla z XVII wieku. Na drugim miejscu znalazł się Kościół Najświętszego Serca Jezusowego, który znajduje się przy ulicy Sandomierskiej. Jest to drewniana świątynia w stylu zakopiańskim.

Atrakcje w Ostrowcu Świętokrzyskim

Na pewno warto jest odwiedzić Rezerwat archeologiczny w Krzemionkach. Znajduje się w nim neolityczna kopalnia krzemienia. Drugą atrakcją jest JuraPark Bałtów w pobliskim Bałtowie. To pierwszy park dinozaurów w Polsce. JuraPark Bałtów powstał, gdy odkryto na tych terenach ślady pobytu dinozaurów. Dla wielbicieli aktywnego wypoczynku polecany dwa parki: Jeleniowski Park Krajobrazowy i Świętokrzyski Park Narodowy.

Pomożemy Ci pozbyć się odpadów pobudowlanych

Odpady pobudowlane, co to takiego? Do odpadów pobudowlanych zaliczamy między innymi czysty gruz, czyli: gruz ceglany, odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów, gleba, ziemia, minerały, piasek, drobne kamienie. Możesz u nas zamówić taki kontener na czysty gruz. Tylko pamiętaj, żeby nie wrzucać do niego takich odpadów pobudowlanych, jak: wełna mineralna i szklana, płyty izolacyjne, odpady niebezpieczne, np. puszki i wiaderka po farbach, czy chemikalia, azbest, eternit, złom metalowy, czy drewno. Dysponujemy kontenerami na gruz w bardzo wielu rozmiarach. Zapraszamy do nas!

W wielu przypadkach użytkownicy szukając wywozu gruzu Ostrowiec Świętokrzyski, Wywóz odpadów poremontowych Ostrowiec Świętokrzyski, Wywóz odpadów zielonych Ostrowiec Świętokrzyski, Wywóz odpadów pobudowlanych Ostrowiec Świętokrzyski, także decydują się na inne usługi typu wynajem kontenera na gruz Ostrowiec Świętokrzyski, kontener na gruz Ostrowiec Świętokrzyski, transport gruzu Ostrowiec Świętokrzyski.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

do góry