Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski jest miejscowością w województwie świętokrzyskim, leżącą na wschód od Kielc, blisko Opatowa, przy trasie numer 9, nad rzeką Kamienną.

Zabytki w Ostrowcu Świętokrzyskim

Pierwszym zabytkiem jest Kolegiata Św. Michała Archanioła. Jest to neobarokowa budowla z XVII wieku. Na drugim miejscu znalazł się Kościół Najświętszego Serca Jezusowego, który znajduje się przy ulicy Sandomierskiej. Jest to drewniana świątynia w stylu zakopiańskim.

Atrakcje w Ostrowcu Świętokrzyskim

Na pewno warto jest odwiedzić Rezerwat archeologiczny w Krzemionkach. Znajduje się w nim neolityczna kopalnia krzemienia. Drugą atrakcją jest JuraPark Bałtów w pobliskim Bałtowie. To pierwszy park dinozaurów w Polsce. JuraPark Bałtów powstał, gdy odkryto na tych terenach ślady pobytu dinozaurów. Dla wielbicieli aktywnego wypoczynku polecany dwa parki: Jeleniowski Park Krajobrazowy i Świętokrzyski Park Narodowy.

Pomożemy Ci pozbyć się odpadów pobudowlanych

Odpady pobudowlane, co to takiego? Do odpadów pobudowlanych zaliczamy między innymi czysty gruz, czyli: gruz ceglany, odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów, gleba, ziemia, minerały, piasek, drobne kamienie. Możesz u nas zamówić taki kontener na czysty gruz. Tylko pamiętaj, żeby nie wrzucać do niego takich odpadów pobudowlanych, jak: wełna mineralna i szklana, płyty izolacyjne, odpady niebezpieczne, np. puszki i wiaderka po farbach, czy chemikalia, azbest, eternit, złom metalowy, czy drewno. Dysponujemy kontenerami na gruz w Ostrowcu Świętokrzyskim w bardzo wielu rozmiarach. Zapraszamy do nas!

W wielu przypadkach użytkownicy szukając wywozu gruzu Ostrowiec Świętokrzyski, także decydują się na inne usługi typu wynajem kontenera na gruz Ostrowiec Świętokrzyski, oraz transport gruzu.

wywóz gruzu ostrowiec świętokrzyski

do góry