Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Kielce

Kielce, zdrowe miasto w otoczeniu Gór Świętkorzyskich

Kielce położone są w Górach Świętokrzyskich, nad rzeką Silnicą. Jest centrum gospodarczym, naukowym, kulturalnym oraz wystawienniczo-targowym. Kielce są siedzibą wielu firm, między innymi: Cersanit, Barlinek, Opoczno, Echo Investment, North Fish, Kolporter oraz Vive. W Kielcach znajdują się następujące zabytki: Pałac Biskupów Krakowskich (wzniesiony w latach 1637-1641 przez Tomasza Poncino z inicjatywy biskupa Jakuba Zadzika), Bazylika katedralna Wniebowzięcia NMP, Kościół św. Wojciecha (powstał w miejscu najstarszej świątyni w Kielcach), Kościół Trójcy Świętej (wybudowany w latach 1640-1644), Pałacyk Zielińskiego (w latach 1847-1858 był własnością Tomasza Zielińskiego), Kościół i klasztor na wzgórzu Karczówka (zbudowany w latach 1624-1631).

Jakie dzielnice Kielc znajdują się w naszym zasięgu?


Jako firma zajmująca sie wywozem i utylizacją odpadów i gruzu w Kielcach, obsługujemy następujące dzielnice: Baranówek, Barwinek, Białogon, Bocianek, Bukówka, Cedro Mazur, Centrum, Czarnów, Dąbrowa, Dobromyśl, Domaszowice Wikaryjskie, Dyminy, Głęboczka, Herby, Osiedle Jagiellońskie, Osiedle Jana Czarnockiego, Osiedle Jana Kochanowskiego, Karczówka, Kawetczyzna, Łazy, Na Stoku, Niewachlów I, Niewachlów II, Nowy Folwark, Osiedle Świętokrzyskie, Ostra Górka, Pakosz, Piaski, Pietraszki, Pod Dalnią, Pod Telegramem, Podkarczówka, Posłowice, Sady, Osiedle Sandomierskie, Sieje, Sitkówka, Skrzetle, Słoneczne Wzgórza, Słowik, Szydłówek, Ślichowice, Uroczysko, Wielkopole, Wietrznia, Zagórska Południe, Zagórska Północ, Zagórze, Zalesie, Osiedle Związkowiec.

Jakie odpady wywozimy w Kielcach?


Przede wszystkim zajmujemy się wywozem odpadów budowlanych (gruz) oraz odpadów wielkogabarytowych. Dostarczymy Ci kontener w Kielcach, jeżeli tylko zamówisz go na naszej stronie internetowej. Mamy bardzo różne wymiary kontenerów na śmieci!

Sprawdź też nasze usługi wywozu i utylizacji odpadów w innych regionach województwa świętokrzyskiego

Użytkownicy trafiają do nas często wpisując takie hasła jak: Wywóz gruzu Kielce, Wywóz odpadów poremontowych Kielce, Transport gruzu Kielce, Wywóz odpadów Kielce, Kontenery na gruz Kielce, Wywóz odpadów zielonych Kielce, Wywóz odpadów pobudowlanych Kielce, Wynajem kontenerów na gruz Kielce.

Odbiór odpadów Kielce z EcoExpress24.pl

Nasza oferta skierowana jest do firm i klientów indywidualnych w Lublinie, którzy generują odpady budowlane w czasie prac budowlanych, rozbiórkowych czy remontowych. Wynajmujemy kontenery na odpady w Lublinie, przeznaczone na konkretny rodzaj odpadów, na określony czas. Kontener zostanie dostarczony pod wskazane miejsce i po upływie umówionego okresu wynajmu zostanie odebrany. Wszystkie odpady, zgodnie z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa, są kierowane do odpowiednich miejsc, gdzie zostaną prawidłowo zutylizowane lub poddane odpowiedniemu przetworzeniu.

Odbiór odpadów budowlanych w Kielcach obejmuje wywóz:

  • gruzu czystego - cegły, beton, mury, tynki, dachówki (z dopuszczalnym śladowym udziałem ceramiki);
  • gruzu zmieszanego - jest to gruz z maksymalnie 5% domieszką ceramiki, glazury, złomu, opakowań po materiałach budowlanych (takich jak szkło, PET, wiaderka), nieznacznie zanieczyszczonych folii malarskich;
  • odpadów pobudowlanych i poremontowych - obejmują m.in. płyty kartonowo-gipsowe, złom, styropian, drewno, siatki montażowe, narzędzia, folie malarskie i ogrodowe, opakowania po materiałach budowlanych;
  • odpadów wielkogabarytowych - są to np.  meble, rury, deski, panele, duży sprzęt sportowy i zabawki, stolarka okienna i drzwiowa.

Korzyści z wywozu odpadów w Kielcach

Każdy, kto generuje odpady powstałe podczas prac budowlanych, jest zobowiązany do prawidłowego zagospodarowania tymi odpadami. Najwygodniejszym sposobem spełnienia tego obowiązku jest skorzystanie z usług odbioru odpadów w Kielcach. Przekazując odpady profesjonalnej firmie, posiadającej wymagane uprawnienia, unikasz ryzyka otrzymania wysokich kar, które grożą za wyrzucanie tego typu odpadów do zwykłych pojemników na śmieci lub na nielegalne wysypiska.

Skorzystanie z usług wywozu gruzu w Kielcach ma także korzyści w zakresie odciążenia Cię z trudu związanego z samodzielnym wywozem odpadów do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Przy dużych ilościach może to być trudne, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nie wszystkie PSZOK-i są wyposażone w odpowiednią infrastrukturę do przyjmowania odpadów o większych gabarytach lub niebezpiecznych.

Wynajem kontenera na odpady Kielce - cena

Cena odbioru odpadów w Kielcach jest zależna od:

    • lokalizacji - cena odbioru odpadów budowlanych w Kielcach może się różnić w zależności od dzielnicy czy lokalizacji w okolicach Kielc;

 

  • rodzaju odpadów - różnice w cenie wywozu poszczególnych odpadów wynikają ze specyficznego sposobu utylizacji lub recyklingu;

 

  • pojemności kontenera - kontenery na odpady występują w różnych pojemnościach, które charakteryzują się różną ceną;
  • czasu wynajmu kontenera - w EcoExpress24.pl kontenery na gruz w Kielcach wynajmujemy na 4 dni, wydłużenie tego okresu wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Chcesz poznać cenę wywozu odpadów w Kielcach? Uzupełnij formularz o niezbędne informacje i poznaj ofertę wynajmu kontenera na odpady budowlane.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

do góry