Łagów

Łagów jest niewielką miejscowością w województwie lubuskim, leżącą na południowy zachód od Międzyrzecza, między dwoma malowniczymi jeziorami - Łagowskim i Trześniowskim.

Ciekawe miejsce na wypoczynek

Łagów jest doskonałym miejscem na wypoczynek, w szczególności aktywny. Znajdują się tu liczne szlaki piesze, na których można uprawiać nordic walking. To również wspaniała okolica dla osób, które lubią sporty wodne, w tym nurkowanie. Nie będziesz się tutaj nudził.

Zabytki w Łagowie

Najważniejszym zabytkiem w Łagowie jest średniowieczny Zamek Joannitów, przy ulicy Kościuszki 3. Aktualnie znajdują się w nim hotel i restauracja. Warto tutaj zobaczyć również Średniowieczne Bramy: Polską i Marchijską. Ostatnim ciekawym zabytkiem jest Kościół Św. Jana Chrzciciela w Łagowie, przy ulicy Sulęcińskej 10-11.

Atrakcje w Łagowie

Z atrakcji w Łagowie warto wymienić: Łagowski Park Krajobrazowy oraz Jezioro Trześniowskie. Osoby, które lubią pływać, mogą się również wybrać nad Jezioro Łagowskie, przy ulicy Zamkowej. Rozlewa się ono na południe od zamku.

Wywóz odpadów pobudowlanych w Łagowie

Zajmujemy się wywozem odpadów pobudowlanych, w szczególności gruzu Łagów. Wiemy, jak trudno jest samodzielnie pozbyć się odpadów poremontowych, takich jak na przykład folie malarskie, czy pudełka po farbach. Jeżeli zamówisz u nas kontener na gruz Łagów, to szybko przyjedziemy na Twoją posesję i Ci go dostarczymy. Odbiór nastąpi po paru dniach, z możliwością przedłużenia. Oferujemy niskie ceny za nasze usługi. Sprawdź sam!

do góry