Opatów

Opatów, miasto zieleni - skuteczny wywóz i utylizacja odpadów

Opatów to miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie opatowskim. Jest siedzibą powiatu, jak również miejsko-wiejskiej gminy Opatów. Najważniejsze zabytki w Opatowie to: układ urbanistyczny, wpisany do rejestru zabytków nieruchomych, Kolegiata św. Marcina (świątynia w stylu romańskim pochodząca z II poł. XII w.), pozostałości murów miejskich wzniesionych przez kanclerza Krzysztofa Szydłowieckiego z jedyną zachowaną bramą - Warszawską, barokowy klasztor oo. Bernardynów wzniesiony w XIV-XV w. na miejscu osady Żmigród, Podziemia Opatowskie, synagoga przy ul. Szerokiej, Kapliczka św. Jana Nepomucena z przełomu XVIII i XIX w.

Czym zajmujemy się w Opatowie - wywóz i utylizacja odpadów?


W Opatowie prowadzimy działalność gospodarczą związaną z wywozem, odbiorem oraz utylizacją śmieci. Prowadzimy również usługę wynajmu kontenerów na śmieci. Specjalizujemy się w odpadach budowlanych oraz odpadów wielkogabarytowych. Odbieramy różnego rodzaju odpady na terenie Opatowa.

Oferta wynajmowania kontenerów Opatów


W naszej ofercie znajduje się usługa wynajmu kontenerów. Oferujemy wynajem kontenerów w bardzo atrakcyjnej cenie w Opatowie. Posiadamy kontenery na odpady w bardzo różnych rozmiarach. Od 4 metrów kwadratowych do nawet 30 metrów kwadratowych. Jeżeli nie masz pewności, który kontener na odpady będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, to zadzwoń do nas. Chętnie podpowiemy Ci w tej kwestii i powiemy Ci, w jaki sposób możesz zamówić kontener na odpady w naszej firmie. Oferujemy szybkie i bezpieczne płatności przez Internet. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Opatów, Włoszczowa, Sandomierz oraz Kielce. Wynajem i wywóz kontenerów na gruz i odpady wielkogabarytowe.

do góry