Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Sandomierz

Sandomierz wywóz i utylizacja odpadów

Sandomierz to miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie sandomierskim, położone nad Wisłą. Przez Sandomierz biegną następujące szlaki turystyczne: cysterski, św. Jakuba, Via Jagiellonica, Architektury Drewnianej oraz Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo. Najważniejsze zabytki w Sandomierzu to: zespół urbanistyczno-architektoniczny i krajobrazowy, XIII-XIX w., Bazylika katedralna Narodzenia NMP, dzwonnica, XVIII, ogrodzenie murowano-żelbetowe, 2 poł. XIX w., zespół kościoła par. pw. św. Pawła, kościół Nawrócenia św. Pawła, synagoga z domem gminy żydowskiej, zespół klasztorny benedyktynek, kościół św. Michała Archanioła, dom kapelana, zespół klasztorny dominikanów.

Czym się zajmujemy?


Nasza firma prowadzi działalność w zakresie wywozu, odbioru oraz utylizacji śmieci. Dbamy o środowisko naturalne, więc utylizacja wykonywana przez nas odbywa się w sposób bezpieczny oraz ekologiczny. Jest już wliczona w cenę naszych usług. Można u nas zamówić kontener, a nawet przedłużyć czas jego wynajmu. Wszystko odbywa się przez Internet. Płatności są w pełni bezpieczne. Może to być przelew lub karta płatnicza.

Jaka jest cena kontenera na śmieci w Sandomierzu?


Cena kontenera na śmieci w Sandomierzu jest zależna od jego pojemności. Pomożemy Ci dobrać odpowiednią dla Twoich potrzeb wielkość. Posiadamy kontenery na śmieci o wymiarach od 4 metrów kwadratowych aż do 30 metrów kwadratowych. Możesz samodzielnie wybrać termin, w jakim mamy Ci dostarczyć kontener. Posiadamy również kontenery na odpady wielogabarytowe.

Sandomierz, Włoszczowa, Opatów to tylko wybrane miasta, które obsługujemy w woj. świętokrzyskim.

do góry