Iwonicz Zdrój

Iwonicz Zdrój jest bardzo atrakcyjną pod względem turystycznym miejscowością w województwie podkarpackim. Leży 14 kilometrów na południe od Krosna, w Beskidzie Niskim, w dolinie Iwonickiego Potoku.

Iwonicz Zdrój jest uzdrowiskiem

Iwonicz Zdrój jest jednym z najstarszych oraz najbardziej cenionych uzdrowisk w Polsce. Ma za sobą 425 lat tradycji. Właściwości lecznicze mają tutaj wody mineralne oraz borowina. W Iwoniczu Zdroju leczy się przede wszystkim choroby reumatyczne, choroby układu trawiennego i oddechowego oraz narządu ruchu.

Atrakcje w Iwoniczu Zdroju

Do atrakcji w Iwoniczu Zdroju w okresie letnim można zaliczyć: zabytkowe centrum starego uzdrowiska z Pijalnią Wód, szlaki turystyczne, ścieżki zdrowia, tereny wycieczkowo - spacerowe w Parku Zdrojowym, baseny kryte i basen otwarty z boiskiem do siatkówki, jaskinię solną, sauny, siłownie, korty tenisowe oraz rowery górskie do wynajęcia. Natomiast w zimie turyści chętnie odwiedzają stok narciarski i wypożyczalnię sprzętu zimowego. Iwonicz Zdrój i okolice to świetne tereny również do uprawiania narciarstwa biegowego.

Jak wynająć kontener na gruz w Iwoniczu Zdroju?

Posiadamy kontenery na gruz oraz innego rodzaju odpady w bardzo wielu rozmiarach. Możesz u nas również wynająć worek na odpady Big Bag. Zamówienie kontenera można wykonać przez internet. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny. Zajmujemy się wywozem między innymi odpadów pobudowlanych. Współpracujemy z serwisem PayU S.A., więc płatności otrzymujemy w ciągu dosłownie kilku minut.

do góry