Krosno

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Krośnie - Sprawdź ceny

Przejdź na stronę główną i wpisz dokładny adres podstawienia kontenera oraz odbioru odpadów.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

Krosno - Wywóz i utylizacja odpadów wielkogabarytowych

Krosno to miasto położone w województwie podkarpackim. Stanowi siedzibę następujących instytucji: Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, Podkarpackiego Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii, Okręgowej Komisji Wyborczej, Sądu i Prokuratury Okręgowej, Okręgowego Urzędu Górniczego, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego, Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli, Urzędu Celnego, Instytutu Nafty i Gazu oraz RTCN Sucha Góra. Słynie z licznych muzeów i kościołów.

Gdzie działamy?

Oferujemy wywóz gruzu i odpadów na terenie Krosna i okolic. Zajmujemy się wywozem odpadów, głównie gruzu oraz elementów wielkogabarytowych. Chcesz zamówić kontener w Krośnie, ale obawiasz się, że jego cena będzie zbyt wysoka? Nie masz się czym martwić, bo w naszej firmie cena jest zależna od pojemności kontenera. Dostarczamy kontenery o pojemności od 4 metrów sześciennych aż do 30 metrów sześciennych.

Jakie mamy ceny?

Najmniejszy kontener ma cenę 360 złotych. Razem z kontenerem oferujemy usługę utylizacji śmieci. Wystarczy Twój jeden telefon, a my gwarantujemy odbiór od Ciebie wszelkich odpadów.

Jak przygotować posesję na odbiór odpadów?

Należy wystawić jedynie worki z odpadami, które są zapełnione przynajmniej w ¾ objętości. Nigdy nie wrzucaj gorącego popiołu do kontenera, bo możesz go zniszczyć. Jeżeli mamy do odebrania odpady wielkogabarytowe w Krośnie, to prosimy o udostępnienie wjazdu na posesję. Ważne jest, aby był w wyznaczonym przez nas terminie na terenie posesji. Konieczna jest również opłata za naszą usługę tuż po złożeniu zamówienia.

 

do góry