Jasło

Jasło jest wspaniałym, historycznym miastem, mającym swoje początki w średniowieczu. Leży w województwie podkarpackim, między Krosnem i Gorlicami, blisko Biecza. Patron Jasła to Św. Antoni z Padwy.

Jakie zabytki można zobaczyć w Jaśle?

Najważniejsze zabytki Jasła to: Kolegiata w Jaśle, przy ulicy Farnej (kościół Wniebowzięcia NMP), Rynek w Jaśle (powstał w XIV wieku), Figura Św. Jana Nepomucena w Jaśle (znajduje się na rynku, jest to zabytkowa figura z XVIII wieku, jest jedynym pomnikiem, który przetrwał II wojnę światową), Pałac w Jaśle (wspaniały XIX-wieczny Pałac Sroczyńskich, otoczony zabytkowym parkiem, aktualnie znajduje się tutaj Zespół Szkół Medycznych), fragmenty murów miejskich, przy placu Bartłomieja z Jasła, Muzeum Regionalne w Jaśle, przy ulicy Kadyiego 11, Kościół Św. Stanisława Biskupa (obiekt sakralny z lat 1892-93). Ostatnim zabytkiem jest Skansen archeologiczny "Karpacka Troja". Został otwarty w 2009 roku w Trzcinicy. Znajduje się mniej więcej 12 kilometrów od Jasła. Stanowi oddział Muzeum Podkarpackiego w Krośnie.

Wywóz gruzu i utylizacja odpadów w Jaśle

Nasza firma oferuje wywóz śmieci w Jaśle oraz ekologiczną utylizację. Wystarczy, że zamówisz u nas odpowiedni kontener na gruz lub worki Big-Bag i przygotujesz posesję, a my do Ciebie z nim przyjedziemy i odbierzemy go za parę dni. Płatność za usługę możesz wykonać przelewem tradycyjnym, przelewem elektronicznym albo kartą kredytową. Współpracujemy z serwisem PayU, więc pieniądze praktycznie od razu znajdują się na naszym rachunku bankowym, a my możemy przystąpić do działania. Skontaktuj się z nami, aby zamowić wywóz gruzu w Jaśle!

do góry