Województwo podkarpackie

Przemyśl

Przemyśl dba o czystość

Przemyśl to kolejne miasto, z którego możemy odebrać Twoje odpady. Jest znaczącym węzłem komunikacyjnym. To przez nie przebiega trasa międzynarodowa E40. Znajduje się tu również przejście graniczne z Ukrainą w Medyce. Miasto jest również siedzibą następujących instytucji: podkarpackiego wojewódzkiego konserwatora zabytków, urzędu celno-skarbowego, Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, archiwum państwowego i Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Warto w nim odwiedzić: Muzeum Archidiecezjalne oraz Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej.

Gdzie działamy - wywóz i utylizacja odpadów wielkogabarytowych i gruzu?


Odbieramy różnego rodzaju odpady w następujących dzielnicach Przemyśla: Bakończyce, Błonie, Kmiecie, Kruhel Wielki, Lipowica, Osiedle Rycerskie, Przekopana, Sielec,Warneńczyka, Wieniawskiego, Wilcze, Winna Góra, Zasanie.
Odpady budowlane
Chociaż naszą główną specjalizacją jest wywóz i utylizacja odpadów, to zajmujemy się również odpadami budowlanami. Zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia o odpadach (Dz. U. Nr 62, poz. 628) odpady budowlane to odpady powstające w związku z częstą rozbudową mieszkań czy domów.

Jak zamówić kontener na odpady pobudowlane?


Odpady pobudowlane w Przemyślu to między innymi: worki po materiałach budowlanych, styropian brudny (styropian z tynkiem), płyty kartonowo-gipsowe lub wiaderka po cemencie i farbach. W takim kontenerze na śmieci Przemyśl nie może się znaleźć na przykład wełna mineralna i szklana. Oferujemy usługę podstawienia kontenera na gruz Przemyśl. Aby wynająć kontener należy: wybrać lokalizację, rodzaj odpadów, rozmiar kontenera, zalogować się i zapłacić za usługę. Ostatnim etapem jest przygotowanie posesji na nasz przyjazd.

Wywóz śmieci wielkogabarytowych w Przemyślu to nie jedyny obszar w którym świadczymy usługi utylizacji i wywozu odpadów. Sprawdź też Rzeszów czy Sanok.

zobacz inne miasta w województwie
do góry