Województwo podkarpackie

Przemyśl

Przemyśl dba o czystość

Przemyśl to kolejne miasto, z którego możemy odebrać Twoje odpady. Jest znaczącym węzłem komunikacyjnym. To przez nie przebiega trasa międzynarodowa E40. Znajduje się tu również przejście graniczne z Ukrainą w Medyce. Miasto jest również siedzibą następujących instytucji: podkarpackiego wojewódzkiego konserwatora zabytków, urzędu celno-skarbowego, Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, archiwum państwowego i Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Warto w nim odwiedzić: Muzeum Archidiecezjalne oraz Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej.

Gdzie działamy - wywóz i utylizacja odpadów wielkogabarytowych i gruzu?


Odbieramy różnego rodzaju odpady w następujących dzielnicach Przemyśla: Bakończyce, Błonie, Kmiecie, Kruhel Wielki, Lipowica, Osiedle Rycerskie, Przekopana, Sielec,Warneńczyka, Wieniawskiego, Wilcze, Winna Góra, Zasanie.
Odpady budowlane
Chociaż naszą główną specjalizacją jest wywóz i utylizacja odpadów, to zajmujemy się również odpadami budowlanami. Zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia o odpadach (Dz. U. Nr 62, poz. 628) odpady budowlane to odpady powstające w związku z częstą rozbudową mieszkań czy domów.

Jak zamówić kontener na odpady pobudowlane?


Odpady pobudowlane w Przemyślu to między innymi: worki po materiałach budowlanych, styropian brudny (styropian z tynkiem), płyty kartonowo-gipsowe lub wiaderka po cemencie i farbach. W takim kontenerze na śmieci Przemyśl nie może się znaleźć na przykład wełna mineralna i szklana. Oferujemy usługę podstawienia kontenera na gruz Przemyśl. Aby wynająć kontener należy: wybrać lokalizację, rodzaj odpadów, rozmiar kontenera, zalogować się i zapłacić za usługę. Ostatnim etapem jest przygotowanie posesji na nasz przyjazd.

Wywóz śmieci wielkogabarytowych w Przemyślu to nie jedyny obszar w którym świadczymy usługi utylizacji i wywozu odpadów. Sprawdź też Rzeszów czy Sanok.

Częstym przypadkiem jest sytuacja w której klienci szukając Wywóz gruzu Przemyśl, Wywóz odpadów poremontowych Przemyśl, Wywóz odpadów Przemyśl, Wywóz odpadów zielonych Przemyśl, Wywóz odpadów pobudowlanych Przemyśl decydują się także na wynajem kontenera na gruz Przemyśl czy Transport gruzu Przemyśl.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

zobacz inne miasta w województwie
do góry