Zduńska Wola

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Zduńskiej Woli - Sprawdź ceny

Przejdź na stronę główną i wpisz dokładny adres podstawienia kontenera oraz odbioru odpadów w Zduńskiej Woli.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

 

Zduńska Wola jest miastem w centralnej Polsce, w województwie łódzkim. Jest siedzibą siedziba powiatu zduńskowolskiego, a także członkiem Związku Miast Polskich.

Zabytki w Zduńskiej Woli

W powiecie zduńskowolskim do rejestru zabytków zostało wpisanych prawie 30 zabytków architektury i budownictwa. Głównie obiektów sakralnych, dworów szlacheckich i zespołów dworsko-parkowych. Do najciekawszych zabytków Zduńskiej Woli należy klasycystyczny dwór Stefana Prawdzic Złotnickiego. Warto jeszcze wymienić: domy tkaczy, marmurowy ołtarz w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, zespół kościoła ewangelicko-augsburskiego z XIX w., kościół baptystów z 1901 roku, kaplicę morawitów z początku XX w.

W zachodniej części Zduńskiej Woli znajduje się cmentarz żydowski, który powstał w latach 30. XX wieku. W Zduńskiej Woli umiejscowione są również następujące cmentarze: Cmentarz parafialny znajdujący się przy ul. Łaskiej; Cmentarz miejski znajdujący się przy ul. Bema; Cmentarz żydowski znajdujący się przy ul. Kaczej; Cmentarz Chrześcijan Baptystów w Zduńskiej Woli znajdujący się przy ul. Łaskiej.

Wywóz gruzu Zduńska Wola - jak działamy?

Jesteśmy firmą zajmującą się utylizacją oraz wywozem śmieci. W szczególności interesują nas odpady pobudowlane, takie jak czysty gruz i gruz zmieszany. Kontener na śmieci Zduńska Wola można u nas zamówić szybko przez internet. Czas oczekiwania na kontener na gruz nigdy nie przekroczy 24 godzin. Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje, co możesz wrzucać do poszczególnych kontenerów.

do góry