Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Pabianice

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych orazu gruzu w Pabienicach - Sprawdź ceny

Przejdź na stronę główną i wpisz dokładny adres podstawienia kontenera oraz odbioru odpadów.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

Pabianice są historycznym miastem w województwie łódzkim, leży na terenie Łodzi, w jej południowej części, niedaleko Rzgowa.

Jakie zabytki można znaleźć w Pabianicach?

Pierwszym zabytkiem jest Zamek w Pabianicach przy ulicy Zamkowej. Jest to renesansowy dwór obronny kapituły krakowskiej. Aktualnie znajduje się w nim muzeum. Kolejnym zabytkiem jest Kościół Św. Mateusza, przy Starym Rynku 22, jest to wielki renesansowy kościół, który stoi w samym centrum miasta. Warto jeszcze zwrócić uwagę na Dom Tkacza w Pabianicach przy ulicy Św. Jana 20. Jest to wspaniały zabytkowy drewniany dom z I połowy XIX wieku. Ma konstrukcję słupową, w stylu niemieckiej Saksonii. Obecnie został odremontowany i znajduje się w nim kawiarnia. Następna atrakcja na liście Dawna fabryka Baruchów, również przy ulicy Zamkowej. Obecnie pięknie odnowiona i zamieniona w luksusowy hotel.

Gdy będziesz w Pabianicach, to zobacz jeszcze: Zabudowania fabryczne zakładów bawełnianych „Krusche-Ender”, przy ulicy Zamkowej oraz dawne biuro zakładów „Krusche-Ender”, z charakterystyczną rzeźbą "Prządki". Trzy ostatnie na naszej liście zabytki to: dawny pałac rodziny Enderów, Kościół ewangelicki Św. Piotra i Św. Pawła i Kościół Najświętszej Marii Panny (świątynia w stylu neogotyckim z wysokimi wieżami).

Wywóz śmieci w Pabianicach

W Pabianicach zajmujemy się wywozem odpadów, w szczególności gruzu i innych odpadów pobudowlanych. Kontener na gruz zamówisz bardzo szybko przez naszą platformę internetową Ecoexpress24.pl. Płatność również wykonywana jest przez internet.

Usługi, które świadczymy w Pabianice to między innymi: Wywóz gruzu, Wywóz odpadów poremontowych, Transport gruzu, Wywóz odpadów, Kontenery na gruz, Wywóz odpadów zielonych, Wywóz odpadów pobudowlanych, Wynajem kontenerów na gruz.

do góry