Zgierz

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych orazu gruzu we Zgierzu - Sprawdź ceny

Przejdź na stronę główną i wpisz dokładny adres podstawienia kontenera oraz odbioru odpadów.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

Zabytki w Zgierzu

Pierwszym wartym uwagi punktem na mapie Zgierza jest Kościół Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, przy placu Jana Pawła II, jest to neogotycka świątynia z lat 1910-20. Kolejnym zabytkiem jest Ratusz, przy placu Jana Pawła II 16. Jest to ogromny gmach z początków XIX wieku. Nie można zapomnieć o Łaźni Miejskiej przy ulicy Łęczyckiej 24, budynku z 1929 roku. W tamtych czasach był to nowoczesny i wielofunkcyjny budynek. Do dziś znajduje się w nim kryta pływalnia. Ciekawym miejscem są Domy tkackie, przy ulicy Rembowskiego. Są to drewniane domki, które są pozostałością działalności sukienniczej z I połowy XIX wieku. Obecnie znajduje się tutaj Park Kulturowy Miasta Tkaczy. Ostatnimi zabytkami na naszej liście są: Fabryka sukna Adolfa Gustawa Borsta, przy ulicy 3 Maja 6 oraz Cmentarz żydowski, przy Barona. Warto jeszcze wspomnieć o atrakcjach w Zgierzu. Jeżeli lubisz pływać, to z pewnością zainteresuje Cię Pływalnia MOSiR-u przy ulicy Leśmiana 1. Znajduje się w niej kryty basen o wymiarach 25m x 12m (głębokość od 1 do 4 m) i sauna. Dzieciom pewnie dużo bardziej spodoba się Stacja Nowa Gdynia ze zjeżdżalniami.

Wywóz odpadów pobudowlanych w Zgierzu

Jesteśmy nowoczesną firmą zajmującą się wywozem śmieci na terenie Zgierza. Oferujemy ekologiczną utylizację odpadów. Działamy szybko i sprawnie. Kontener na gruz podstawimy na Twoją posesję maksymalnie w ciągu 24 godzin.

Zobacz także inne miasta w tym regionie:  Łódź, Piotrków Trybunalski, Skierniewice, BełchatówPabianice, Radomsko, Sieradz, Kutno

do góry