Stalowa Wola

Stalowa Wola jest niewielkim miastem w województwie podkarpacki. Leży przy trasie numer 77, blisko Sandomierza i Tarnobrzegu, w rozwidleniu Wisły i Sanu.

Zabytki w Stalowej Woli

Najważniejsze zabytki w Stalowej Woli to Kościół Iglo, przy ulicy Poniatowskiego 41 (kościół Opatrzności Bożej, kształtem trochę przypomina igloo), drewniany kościół Św. Floriana, przy ulicy Floriańskiej 5, Klasztor Kapucynów, przy ulicy Klasztornej 27, Bazylika w Stalowej Woli, przy ulicy Popiełuszki 4 oraz Muzeum Regionalne, przy ulicy Sandomierskiej 1.
Najchętniej odwiedzanym przez turystów miejscem w Stalowej Woli jest Muzeum Regionalne w Stalowej Woli. Mieści się w dawnym zamku Lubomirskich. Jest to wspaniały budynek z XVIII wieku. Muzeum działa od 2002 roku. Znajdują się w nim wystawy czasowe, plenerowe i stałe. Do tych ostatnich można zaliczyć "Galerię przez dotyk" oraz wystawę "Z dziejów regionu nadsańskiego".

Atrakcje w Stalowej Woli

Wśród atrakcji w Stalowej Woli warto wymienić: Park Miejski, przy ulicy Narutowicza, Park podworski przy ulicy Parkowej oraz rezerwaty przyrody: Rezerwat przyrody Pniów, przy Jeziorze Pniów, oraz Rezerwat przyrody Jastkowice.

Wywóz śmieci w Stalowej Woli

Na tle konkurencji wyróżnia nas to, że działamy błyskawicznie i profesjonalnie. Kontener na gruz podstawimy na Twoją posesję już w ciągu 24 godzin od złożenia przez Ciebie zamówienia. Można zamówić kontener przez internet lub telefonicznie. Działamy na terenie całej Polski. Zaraz po wybraniu przez Ciebie rozmiaru kontenera, będziesz wiedział, kiedy możesz się nas spodziewać. Zapraszamy!

W wielu przypadkach użytkownicy szukając wywozu gruzu Stalowa Wola, Wywóz odpadów poremontowych Stalowa Wola, Wywóz odpadów zielonych Stalowa Wola, Wywóz odpadów pobudowlanych Stalowa Wola, także decydują się na inne usługi typu wynajem kontenera na gruz Stalowa Wola, kontener na gruz Stalowa Wola, transport gruzu Stalowa Wola.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

Zobacz inne miasta blisko położone w tej okolicy: Rzeszów, Przemyśl, Mielec, Tarnobrzeg

do góry